Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Najciekawsze oferty Black Friday z Overwatch!

Najciekawsze oferty Black Friday z Overwatch!

Dzisiejszy dzień to święto zakupoholików. Trwa Black Friday, a wraz z nim Black Weeks i Black Weekend. Wszystko po to aby nabyć ulubione gadżety Overwatch jeszcze taniej.

Black Friday to idealna okazja do nabycia wielu produktów po znacznie niższych cenach. Oczywiście w Polsce trzeba uważać na januszy biznesu, którzy podnoszą ceny zaraz przed startem zabawy by później obniżyć ceny do standardowej. Ale u nas znajdziecie tylko te oferty, które rzeczywiście są warte uwagi.

Sklep Blizzarda z 25% zniżką

Nowy sklep z gadżetami gier Blizzarda, którym zarządza firma Fanatics wprowadziła stałe 25% zniżki z okazji Black Friday. Z tej okazji możecie kupić wszystkie produkty w niższych cenach. Najwięcej zaoszczędzicie kupując figurkę D.Vy za kwotę 337,50€, Doomfista w cenie 225€, wszystkich pozostałych statuetek w cenie 131,25€. Znacznie taniej nabędziecie też koszulki (18,75€), bluzy od 33€ czy czapki z daszkiem w cenie 15€.

Dla tych z Was, którzy chcieliby kupić jeszcze taniej statuetki Overwatch zachęcam do kupienia ich poprzez OLX. Aktualnie jeden pewniak sprzedaje statuetkę Smugi za 400 PLN i statuetkę Genjiego za 450 PLN.

Gry Blizzarda z nawet 50% zniżką.

Cyfrowy sklep Battle.Net oferuje kilka ciekawych promocji. Sam Overwatch sprzedawany jest w dwóch wersjach: Legendary Edition i Standard Edition. Wersja Legendarna różni się od standardowej cyfrowymi dodatkami w postaci 15 skórek Overwatch, postaci Smugi do Heroes of the Storm, petem Baby Winston do World of Warcraft, rewersem karty w Heartstone czy skrzydłami Łaski do Diablo III.

  • Overwatch Legendary Edition: 19,99€ (-50%)
  • Overwatch Standard Edition: 14,99€ (-25%)

Dodatkowo wersje Diablo III czyli Battlechest czy Rise of Necromancer zostały obniżone o 33%, a Eternal Collection o 26%, dodatek do WoWa Battle for Azeroth o 50%. Wszystkie przecenione oferty znajdziecie pod tym linkiem.

Figurki Funko POP na POPVinyl.PL

W sklepie naszego partnera możecie nabyć dziś całkiem sporo figurek z dużą zniżką. Na moment pisania tego newsa przecenione są edycje limitowane Orisy i Wieprza. Ta pierwsza dostępna jest w cenie 69 złotych ze zniżką aż 46% natomiast druga w cenie 89 złotych ze zniżką 31%.

Dodatkowo w sklepie Popvinyl.pl znajdziecie przecenione mini figurki POP, które są jednocześnie brelokami do kluczy. Wszystkie promocje Overwatch w sklepie znajdziecie pod tym adresem.

A czy Wy znaleźliście jakieś ciekawe promocje Overwatch w siecei?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody