Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Najlepsze skiny Overwatch w 2019 roku

Najlepsze skiny Overwatch w 2019 roku

Trwające Święta są dla nas chwilą na przemyślenie co się udało, a co nie w mijającym 2019 roku. Przyszedł najwyższy czas wybrać najlepsze skiny tego roku!

Skórki to temat rzeka ale też bardzo chodliwy temat. Gdybym miał podsumować najpopularniejsze treści to skiny znalazłyby się w samej czołówce. Gracze uwielbiają spekulować o skórkach, oglądać nowości i sprawdzać do czego nawiązują. Poniżej przedstawiamy nasze top 5 skórek 2019 roku. Pamiętajcie prosze, że jest to moja subiektywna opinia, z którą wcale nie musicie się zgadzać 😉

5. Torbjorn Basenowicz

Gracze niemal od pierwszej edycji Letnich Igrzysk prosili Blizzarda o skórkę Torbjorna w samych slipach. Co prawda nie jest to dokładnie ten sam, który został stworzony przez społeczność (Torbjorn w stroku kostiumowym z filmu Borat), ale wywołał niemałe zamieszanie w społeczności.

Graczom spodobał się skin niemal nagiego Torbjorna i napompowanego młotka, który również miał zupełnie inny dźwięk niż w standardowej skórce.

4. Wieprzu Toksykant

Toksykant znalazł się na moim zestawieniu z jednego względu. Podczas tegorocznej rocznicy w grze pojawiły się naprawdę fajne skórki i skin dla Wieprza naprawdę podniósł hype na grę podczas tego wydarzenia. Choć najbardziej i tak zaciekawiła mnie ta czaska schowana pod kopułą pełną kwasu.

3. Pięść Zagłady Jotun

Giganci nordyccy to jedna z ciekawszych historii mitologicznych północy. Doomfist jako Jotun został zaprezentowany bardzo ciekawie szczególnie, że pojawia się również w filmie Thor Mroczny świat. Mitologia nordycka jest bardzo  dobrze rozbudowana w filmach superbohaterskich stąd charakterystyczny kolor skóry bohatera i nawiązanie dowiecznego chłodu, który panował w tym jednym ze światów w nordyckiej mitologii.

2. Ana Królowa Egipska

Ana idealnie wstrzeliła się w klimat Halloweenowej Grozy. Skórka prezentująca mumię egipską perfekcyjnie oddaje mroczny klimat wydarzenia i automatycznie przywołuje mi pamięć o filmach z młodości z Mumią w tytule.

1. Winston Gargulec

Od zawsze uwielbiałem gargulce. Widywałem kilka z nich jako pomniki w polskich miejscowościach ale dopiero te widziane na szczycie Katedry Notre Dame wywołało u mnie falę zachwytu. Gargulce od zawsze kojarzyły mi się z czymś złym, mrocznym. I aż dziw, że skórka pojawiła się na Rocznicę, a nie Halloweenową Grozę.

Zgadzacie się z naszą opinią czy macie własne typy, inne od tych które zaprezentowaliśmy powyżej? Jeśli tak koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody