Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Najlepsze wydarzenie sezonu edycja 2018

Najlepsze wydarzenie sezonu edycja 2018

Przyszedł czas podsumowań dlatego przyglądamy się najlepszym wydarzeniom sezonowym w 2018 roku!

Wydarzenia sezonu wprowadzają liczne elementy kosmetyczne do gry, pozwalają nam zagrać w nowe tryby sezonowe jak również kolekcjonować sezonowe skrzynie ze skarbami. Rok 2018 trzeba powiedzieć sobie jasno był rokiem dosyć wtórnym poza Archiwami, które doczekały się nowej misji Blackwatch.

Postanowiliśmy przyjrzeć się tegorocznym wydarzeniom raz jeszcze i opracować nasz własny ranking wydarzeń sezonu 2018. Dodatkowo w naszej grupie przeprowadzamy aktualnie ankietę, w której chcemy wiedzieć jakie wydarzenie sezonu było najchętniej granym przez polską społeczność Overwatch.

W 2018 roku w Overwatch zobaczyliśmy 6 wydarzeń sezonu: Księżycowy Nowy Rok, Archiwa, Rocznicę, Letnie Igrzyska, Halloweenową Grozę oraz Zimową Krainę Czarów. Każde z nich zaoferowało nam inne rozgrywki…no może poza rocznicą, która pozwoliła nam zagrać we wszystkie dotychczasowe wydarzenia i pozwoliła zdobyć nam skórki ze wszystkich eventów.

Zapraszamy do naszego rankingu.

6. Halloweenowa Groza

Część osób zapewne zje mnie za ostatnie miejsce w zestawieniu. Mimo, że tryb bardzo mi się podobał musiałem go umieścić na jednym z ostatnich miejsc.

Zdecydowanie najlepszą rzeczą jaka trafiła się w tym wydarzeniu wtym roku to zwiastun, który rzeczywiście stał na naprawdę wysokim poziomie. Utrzymany w prawdziwym iście mrocznym klimacie był dyskutowany przez wiele dni po premierze.

Nie mógłbym oczywiście pominąć całkiem dobrze wykonanych kilku skórek sezonowych, jednak powiedzmy sobie szczerze, można było to zrobić znacznie lepiej.

Nie odczułem też tak bardzo tego wydarzenia ze względu na fakt braku nowej strasznej mapy. Eichenwalde i Hollywood być może w zupełności wystarcząc jednak Chateau Gillard nie było tym czego bym oczekiwał bo mrocznym klimacie Halloweenowej Grozy.

Następna strona »

Skomentuj post i wygrywaj nagrody