Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Najpopularniejsi bohaterowie rankingowi Overwatch

Najpopularniejsi bohaterowie rankingowi Overwatch

Każdy ma swojego ulubionego bohatera. Jesteście ciekaw jak przedstawia się ranking najpopularniejszych bohaterów na świecie? O to lista 5 najpopularniejszych picków w grach rankingowych.

Jak wszyscy dobrze wiemy, w grach rankingowych pojawiają sie często podobne postacie. Meta i patche decydują o tym, kto w danym momencie jest dobrym wyborem, a kto nie. Często jest to przekłamane, zwłaszcza na niskich rangach. W grach zawodowców, ma to jak najbardziej znaczenie i tam często te postacie się powtarzają. Patrząc na skalę światową popularność rzędu 10% to ogromny wynik. Przechodząc do rzeczy prezentujemy od pozycji najniższej:

5. D.Va – 8,95%

D.Va, mimo osłabienia, wciąż piastuje wysoką pozycję w rankingu popularnych wyborów. Dzieje się tak dlatego, gdyż jest bardzo uniwersalna. Pozwala na ciągłą siłę ognia, posiada tarczę i sporo punktów życia/pancerza. Jest w stanie dopasować się do wielu sytuacji. Potrafi wspierać drużynę i mądrze użyte ulti, dalej powoduje ogromne zniszczenie na punkcie. Śmiało można jej używać jako drugi tank w drużynie i nie powinno być przez to żadnych problemów.

Następna strona »

Skomentuj post i wygrywaj nagrody