Najpopularniejsi bohaterowie w sezonie 5!

Najpopularniejsi bohaterowie w sezonie 5!

Nadszedł czas na chwilkę zadumy nad nowymi trendami w wyborze postaci. Do tej pory w tym sezonie jeden z użytkowników Medium zebrał kilka statystyk od 100 najlepszych graczy w Overwatch (na wszystkich trzech platformach) i jak sam mówi maił z tym sporo zabawy.

Powyżej można zobaczyć, że spośród 100 fanów, 47% korzysta z  Żołnierza 76 w swoich grach rankingowych, co czyni go najbardziej popularnym bohaterem w tym sezonie. Z kolei Smuga jest na drugim miejscu, z 38% a Roadhog siedzi na trzecim z około 32%.

Oto podziały dla pozostałych bohaterów w Top 100:

Jeśli jesteś zaskoczony/zaskoczona, że np. Winston znalazł się na miejscu # 10, istnieje duża szansa, że ​​jesteś graczem PC. Okazało się, że kilku bohaterów ma znaczne różne miejsca w tabeli jeśli chodzi o platformy.

Oto kilka, które wyróżnił autor:

W każdym razie, jest jeszcze za wcześnie by mówić tu o jakiś konkretnych danych, a liczba na pewno trochę się zmieni, zanim będzie koniec. Nadal interesujące jest, aby zobaczyć te rodzaje trendów, które są wyczerpujące w statystykach dokładnych, co możecie znaleźć poniżej:

Choć Złomek wciąż nie prezentuje się najlepiej co może dawać tylko znaki Blizzarowi, lecz co oni z tym zrobią to pokaże tylko czas.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody