Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Najpopularniejsze Supporty we wszystkich dywizjach! To czas Moiry

Najpopularniejsze Supporty we wszystkich dywizjach! To czas Moiry

Jeśli ciekawi Was jak rozkłada się popularność Supportów w poszczególnych dywizjach ten artykuł jest właśnie dla Was.

Bohaterowie wsparcia mają ogromne znaczenie w każdej grze. Ostatnio znowu powróciłem do gry tymi bohaterami i muszę przyznać, że najprzyjemniej gra mi się Baptiste i Moirą, mimo że swoją historię z supportami zaczynałem od gry Lucio by później zmienić go na Zenyattę.

Zmiany w liczbie supportów pojawiły się już podczas wprowadzenia kolejki ról, która wymusiła pojawienie się dwóch bohaterów wsparcia, tankow i DPSów. Jednak w dalszym ciągu wielu z graczy wykorzystuje bohaterów wsparcia jako DPSy. Przykład, Moira.

Moira najpopularniejsza wśród Supportów w Overwatch

Moira jest wszechstronnym bohaterem. Jest nie tylko skutecznym supportem ale i bardzo groźnym przeciwnikiem. To właśnie przymus kradzieży życia powoduje, że wielu graczy niemalże zapomina o jej głównej funkcji jako supporta.

Jednak Ci bardziej ogarnięci wiedzą kiedy należy atakować przeciwników a kiedy zapewnić wsparcie. Moira dzięki temu może leczyć wiązką bądź kulą i dodatkowo kraść życie. Jest po prostu wszechstronnym bohaterem.

Nic dziwnego, że wielu graczy wybiera właśnie ją do rozgrywki. Widać to również po wykresie, który przedstawia ulubionych bohaterów w poszczególnych rangach. I tak oto we WSZYSTKICH dywizjach Moira zajmuje pierwsze miejsce. W kolejnych dywizjach te różnice znacznie się pogłębiają i w wiekszości dotyczą Any, Lucio i Łaski. Co jednak ciekawe Baptiste we wszystkich dywizjach ma niemalże ten sam udział.

Gracie supportami? Zgadza to się z Waszymi wyborami?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody