Najważniejsze wydarzenia w Overwatch z 2016 roku – Podsumowanie

Najważniejsze wydarzenia w Overwatch z 2016 roku – Podsumowanie

Ostatni dzień roku kalendarzowego to idealny moment na podsumowanie co wydarzyło się w świecie Overwatch w minionych miesiącach. Poniżej zebraliśmy kilka najważniejszych według nas wydarzeń z mijającego roku.

W całym artykule znajdziecie wiele odnośników do artykułów mówiących o wspominanych wydarzeniach. Zasiądźcie wygodnie przed ekranami swoich komputerów/komórek/tabletów – gdziekolwiek i powspominajcie razem z nami.

Spis Treści

Beta Beta i jeszcze raz Beta

Jak mówi klasyk, wszyscy którzy chcieli dostać dostęp do zamkniętych beta testów Overwatch oczywiście go nie dostali…Oficjalne Beta Testy Overwatch zaczęły się 27 października 2015 roku. Zaskoczeni? To w Overwatcha można było już grać w 2015 roku? Tak, dokładnie. Jednak jak się domyślacie nie wszyscy mieli okazję wtedy spróbować swoich sił w grze, niestety ta faza była zamknięta tylko dla graczy posiadających specjalne zaproszenie. Pierwsza faza beta testów została zakończona pod koniec 2015 roku, aby powrócić z wielkim hukiem 9 lutego 2016. Po powrocie do bety zostały dodane następujące elementy:

  • nowy tryb gry: Kontrola
  • dwie nowe mapy: Wieża Lijang oraz Nepal
  • zmiany balansowe
  • dodano możliwość gry z botami
  • oraz najważniejsza funkcjonalność – system progresji.

Podczas trwania beta testów w Overwatch zagrało ponad 10 milionów graczy. Nieźle jak na grę, której do oficjalnej premiery brakowało blisko 3 miesiące. Należy również wziąć pod uwagę, że liczba ta zebrana została ze wszystkich fal graczy dodanych do zamkniętych beta testów jak również do otwartej fazy, która odbyła się w dniach 3-9 maja (od 3go dla graczy, którzy dokonali przedsprzedaży, od 5 maja dla wszystkich). Dodatkowo Blizzard wydłużył fazę open bety o jeden dodatkowy dzień.

Źródło:

Kolejna strona

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły