Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nauczył ją grać w OW. Teraz ma dosyć

Nauczył ją grać w OW. Teraz ma dosyć

Zarażanie innych swoją pasją to fantastyczne uczucie. Zwłaszcza jeśli pozwala to spędzać więcej czasu razem. Czasami jednak entuzjazm osoby „zarażonej” jest trudny do zniesienia…

Użytkowniczka mishaday110 podzieliła się na Reddicie swoją historią. Mąż wciągnął ją w Overwatch, a ona wprost oszalała na punkcie gry. Niestety, małżonek nie docenia jej wysiłków związanych z wpleceniem Overwatch w ich codzienne życie.

 

Husband got me into OW, doesn’t appreciate my enthusiasm. from Overwatch

Jak można nie lubić bycia bombardowanym pinezkami w akompaniamencie kwestii ulta Fary? Albo bycia budzonym anielskim okrzykiem Łaski wskrzeszającej bohatera?

Oczywiście komentujący szybko podłapali „cierpienie” autorki i zaczęli podawać więcej pomysłów na odgrywanie OW w prawdziwym życiu. Trzeba przyznać, że powstało kilka faktycznie zabawnych combosów 😀 Jak się okazuje, najlepsze łańcuszki tworzy się przy użyciu kwestii Lucia.

Gaszenie światła w łazience biorącemu prysznic partnerowi, krzycząc ¡Apagando las luces!, rzucanie piłeczkami pingpongowymi, podkręcanie basów suszarką do włosów – to tylko niektóre z genialnych pomysłów.

W wątku wypowiedział się też sam mąż.

Dajecie jej za dużo pomysłów!!! Boję się wracać do domu lol

Macie jakieś pomysły, jak można wpleść Overwatcha do codziennego życia? Koniecznie się nimi podzielcie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody