Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nerf haka Wieprza i mniejsza głowa Winstona w kolejnym patchu na PTR

Nerf haka Wieprza i mniejsza głowa Winstona w kolejnym patchu na PTR

Hak 2.0 u Wieprza nie do końca spodobał się wielu fanom. Blizzard jednak nie dał za wygraną i najwyraźniej wszystko idzie w dobrym kierunku bo oto otrzymuje kolejnego nerfa!

Umiejętność łapania przeciwników na hak Wieprza jest jednym z obszernie dyskutowanych skilli. do tej pory nie spotkał się z aprobatą graczy. Blizzard jednak nie daje za wygraną i wprowadza kolejne modyfikacje aby hak spełniał swoje zadanie.  Tym razem jego hak będzie przyciągał na dalszą odległość niż wcześniej co da szansę niektórym postaciom na ucieczkę. Sama umiejętność doczekała się wydłużenia czasu odnowienia co z pewnością może zostać odczute przez niektórych mainów Wieprza.

Co ciekawe twórcy stwierdzili, że Winston, który jest zdecydowanie najrzadziej granym bohaterem ma zbyt duży hitbox głowy. W tym celu twórcy postanowili zmniejszyć obrażenia krytyczne bezpośrednio w głowę o 15%. Zapewne zmiana ta będzie zbyt mało odczuwalna gdyż Winston nie otrzymał żadnego buffa do obrażeń bądź matrycy obronnej. Być może twórcy wprowadzają zmiany u tego bohatera powoli aby nie stał się zbyt potężny.

Patch Notes

Wieprzu

  • Szmelcownica
    • Zmniejszono rozrzut o 20%
  • Hak
    • Cele są teraz przyciągane na odległość 3,5 metra (z 2 metrów wcześniej)
    • Odnowienie umiejętności zwiększono z 6 do 8 sekund

Winston

  • Zmniejszono wielkość hitboxu obrażeń krytycznych o 15%

Sądzicie, że te zmiany wyjdą na dobre? Dajcie znać w komentarzach jakie są Wasze opinie!

Źródło: Battle.Net

Skomentuj post i wygrywaj nagrody