Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nie będzie już contestowania punktu będąc wysoko w powietrzu!

Nie będzie już contestowania punktu będąc wysoko w powietrzu!

Blizzard ujawnił, że pracuje nad funkcjonalnością mającą wykluczyć contestowanie punktu znajdując się wysoko w powietrzu.

Niedawno pokazywaliśmy Wam glitch pozwalajacy contestować Burzycielowi punkt, trzymając się kurczowo dachu na Nepalu. Okazało się, że to nie był glitch, a Blizzard celowo ustawiał wysokość możliwości contestowania na każdej mapie na podobnej wysokości.

Jednak i z tym koniec. Jak się dowiedzieliśmy, Blizzard ma wprowadzić modyfikacje pól, które odpowiadają za uchwycenie postaci pozwalając contestować punkt. Każda mapa aktualnie ma podobny schemat, ale ze względu na różnice w poziomach wysokości tych punktów jak i samych map, ma być to dużo lepiej dostosowane do schematu areny. Oznacza to, że jeśli sufit mamy 5m nad sobą to trzeba będzie znajdować się bliżej powierzchni aby go contestować. Natomiast jeśli sufit mamy 20m nad nami ta wysokość możliwości contestowania się zmieni.

Jak się zapatrujecie na te zmiany? Sam przyznam Wam się, że wkurzały mnie czasem te Lucki i Fary latające w kółko i contestujące 😀

Skomentuj post i wygrywaj nagrody