Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nie będzie już nowych misji na Archiwa Overwatch

Nie będzie już nowych misji na Archiwa Overwatch

Podczas tegorocznego BlizzConu Blizzard ujawnił, że nie doczekamy się już nowych misji na Archiwa. Wyjaśnia też dlaczego.

Jeff Kaplan i Aaron Keller przeprowadzili panel dotyczący przyszłości Overwatch. Overwatch 2 ma umożliwić graczom rozgrywkę kooperacyjną w trybie fabularnym oraz rozwój postaci poprzez misje bohaterów. I właśnie z tego względu nie zobaczymy nowej misji podczas Archiwów Overwatch.

Archiwa Overwatch dostarczały nam kluczowe misje, które miały wpływ na historię Overwatch. Widzieliśmy w nich pierwszą misję Smugi przeciwko Sektorowi ZERO, ujawnienie jednostki Blackwatch, które miało wpływ na delegalizację organizacji oraz Czarne Chmury podczas których poznaliśmy zupełnie nowego, tajemniczego przeciwnika.

Aktualnie wszystkie prace nad misjami kooperacyjnymi zostały przerzucone na Overwatch 2. Jest to główny powód dla którego nie zobaczymy już w pierwszym Overwatch nowych misji na Archiwa.

Nie oznacza to jednak, że wydarznie zniknie. W dalszym ciągu będzie się odbywać i otrzymamy nowe zestawy elementów kosmetycznych. Zabraknie po prostu nowych misji.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody