Niesamowite animowane tapety Overwatch

Niesamowite animowane tapety Overwatch

Fani Overwatcha potrafią naprawdę zaskoczyć. W sieci możemy podziwiać nie tylko najlepsze zagrania, PotG czy śmieszne filmiki z rozgrywek ale też inne rzeczy związane z tą grą. Chodzi między innymi o grafiki, koncepcje czy właśnie tapety.

Jeden z użytkowników Reddita, StickmanSham, podzielił się już jakiś czas temu swoimi pracami. To co odróżnia go jednak od innych prac to to, że zrobił animowane tapety z bohaterami z gry Overwatch. Tego jeszcze nie widzieliśmy.

Aby jednak móc posiadać na swoim pulpicie animowaną tapetę Overwatch trzeba skorzystać z aplikacji, która była wdrożona w system Windows 7, ale wbrew pozorom nigdy nie użyta – Dreamscene.

Wyjaśnimy Wam jak uruchomić tą aplikację i jak ustawić tapetę w Windowsie. Jest to testowa aplikacja, która była tworzona pod Windows 7 jednak do dnia dzisiejszego nie doczekała się pełnego wdrożenia. To co jednak pozostało po aplikacji to funkcjonujące pliki pozwalające na jej uruchomienie. Gdy aplikacja będzie w pełni zainstalowana na komputerze wystarczy, że klikniecie PPM na jakimkolwiek pliku wmv i ustawicie go jako tło pulpitu. Link do aplikacji znajdziecie bezpośrednio pod tapetami.

Tymczasem obejrzyjcie te niesamowite tapety!

Cherry Blossom Genji

Sandstorm Genji

Lone Wolf Hanzo

Reaper and Devil Mercy

Firebloom Reaper

Cherry Blossom Mei

Bastion in the Rain

Link do pobrania wszystkich tapet znajdziecie pod tym adresem. Natomiast link do aplikacji pod tym adresem.

Kategoria:Aktualności

Komentarze

  • Jakub Kotowicz

    Ale na 10 nie działa
    >:(

    • TheVenom

      Mi działa 🙂

Powiązane artykuły