Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Niezniszczalna fortyfikacja Orisy

Niezniszczalna fortyfikacja Orisy

Informacja o Orisie obiegła już cały świat. Jej umiejętności nie sa już tajemnicą, zastanówmy się więc nad jedną z nich. Czy Fortyfikacja nie jest zbyt potężna?

Orisa na pierwszy rzut oka wydaje się być dość silna. Nie jest to żadną tajemnicą, że aby być nowym, użytecznym tankiem, musiała być potężna, aby dorównać Reinhardtowi, potrzebna była umiejętność, która będzie równie potrzebna co tarcza Reinhardta. Dlatego właśnie dostaliśmy fortyfikację. Jest to zdolność, dzięki której zatrzymujemy/nie jesteśmy podatni na umiejętności kontroli tłumu. Daje nam to ogromną przewagę w momentach, gdy wróg próbuje użyć kombinacji ulti. Mamy dla Was listę umiejętności, jakie fortyfikacja zatrzymuje:

Granat McCree: Nie działa

Pocisk rozrzucający Fary: Nie działa

Mina Złomiarza: Nie działa

Pułapka Złomiarza: Nie działa, nawet jeśli aktywuje po wejściu

Auto-attack Mei i Ulti: Nie zamrozi Orisy jeśli użyta była przed atakiem, ale nie można użyć by uratować się podczas zamrażania

Popchnięcie D.Vy: Nie działa

STAĆ! Orisy: Nie działa

Szarża Reinhardta: Nie działa

Hak Wieprza: Nie działa

Strzałka usypiająca Any: Nie uśpi jeśli umiejętność była aktywowana wcześniej, ale nie można użyć by sie obudzić

Popchnięcie Lucio: Nie działa

Ulti Wieprza: Odrzut nie działa, ale zadaje obrażenia

Jak widzicie, ta umiejętność jest potężna. Jej kolejną zaletą jest redukcja 50% obrażeń. Z listy widać, że jedną z opcji kontry tej postaci są Ana i Mei. Jeśli złapią ją przed użyciem zdolności, istnieje spora szansa na wyeliminowanie jej. Fara również jest szansą na kontrę, ale już tylko ze względu na swoje obrażenia z wysokości. Orisa ma spore szanse pojawić się jako top tank, zaraz po oficjalnej publikacji na serwerach. Czyżbyśmy w końcu doczekali się urozmaicenia dla starego i niezawodnego Reina? Czas pokaże, ale oczekiwania wobec niej są duże, tak samo jak nadzieje.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody