Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nieznośna Mei czyli jak zepsuć zabawę trollom

Nieznośna Mei czyli jak zepsuć zabawę trollom

Na wszystkich forach internetowych związanych z grą Overwatch aż huczy od nowego buga na mapie Ekopunkt Antarktyda, nasza mała ,,Diablica” używając swojej ściany lodowej przechodzi przez tekstury w miejscu gdzie zaczynamy grę. Może ona przerzucić wszystkich członków swojej drużyny którzy staną na tworzącej się bryle lodu.

Mimo że postacie znajdują się za szybą nie możemy ich zranić w żaden sposób (wieżyczki Symmetry oraz jej drugi atak podstawowy również nie zadziała). Możemy jedynie stać i dawać się powolnie obijać z HP. Ale z tym koniec! Przedstawiamy wam parę sprawdzonych przez nas sposobów na zniszczenie trollom zabawy.

Smoczy Strzał Hanzo

Moim zdaniem jest to najlepszy sposób na zabicie przeciwników wykorzystujących takie metody, ponieważ smoki przechodzą przez ściany, a co za tym idzie również przez różne tekstury. Ani Mei ani żaden inny bohater nie będą mogli zrobić praktycznie nic gdy nagle dopadnie ich smoczy promień ulti.

Zanudź przeciwników

Ustawcie się całą drużyną możliwie blisko przeciwników jednak na tyle daleko aby nie mieli możliwości Was trafić. W pewnym momencie sami zrezygnują z nudnej zabawy i wybiegną narażając się na nasze ataki, bądź doprowadzimy w ten sposób do remisu i sami zdecydują, że nie ma co trollować kolejnej rundy.

Szybkie rozdanie

Zanim drużyna przeciwna z Mei na czele postanowią stanąć na ścianie i domyślamy się, że znowu chcą to zrobić, z miejsca wybierzcie Smugę, Sombrę i Lucio. Dzięki przyspieszeniu poruszania się i możliwości teleportacji i szybszego biegania podczas niewidzialności dobiegniemy do bazy drużyny przeciwnej w kilka sekund eliminując próbę przedostania się za tekstury.

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie

W ostateczności możecie zrobić to co przeciwnicy i sami zakamuflować się w swojej bazie. Ale ostrzegamy może to wiązać się banem i albo Wy ich zreportujecie albo oni to zrobią pokazując Wam jak bardzo można być bezczelnym.

W zależności jaki kierunek wybierzecie – pamiętajcie o tym, że Overwatch ma być przyjemnością, a nie chamskimi zagrywkami. Po prostu dobrze się bawcie i zróbcie coś pożytecznego – np. upieczcie ciasto! 😉

Skomentuj post i wygrywaj nagrody