Nominuj Siomera i Theo do Komitetu Overwatch World Cup 2019!

Nominuj Siomera i Theo do Komitetu Overwatch World Cup 2019!

Dzisiejszego dnia startuje pierwszy proces nominacji do Komitetów reprezentacji narodowych w Overwatch World Cup 2019. Polska ponownie zamierza pojawić się na turnieju dlatego prosimy o Wasze nominacje!

World Cup to szczególne i niezapomniane wydarzenie. Polska reprezentacja co roku znajduje się na liście drużyn, które kwalifikują się do wzięcia udziału w turnieju. Zanim jednak będzie dane naszym rodakom wyjechać na turniej trzeba wybrać Komitet Narodowy w skład którego wejdzie Menadżer Generalny, Koordynator Społecznościowy oraz Trener reprezentacji. I właśnie z tego powodu chcielibyśmy prosić Was o wsparcie.

Dlaczego Siomer powinien zostać Menadżerem Reprezentacji Polski?

Zgłosiłem swoją kandydaturę ponieważ przetarłem wiele szlaków podczas mojej przygody z Overwatch. Było mi dane zostać General Managerem w 2018 roku, za którego wybór odpowiadał Blizzard. W tym roku również chciałbym pełnić te obowiązki ponieważ będzie to ogromnym wyzwaniem aby dopiąć wszystko na ostatni guzik i doprowadzić do wylotu reprezentacji do Kalifornii na rozgrywki.

Dlaczego ja? Oto najważniejsze powody:

  • Byłem Menadżerem reprezentacji w 2018 roku. Znam wszelkie procedury funkcjonowania Mistrzostw Świata w Overwatch.
  • Posiadam wieloletnie doświadczenie korporacyjne. Pracowałem w największej polskiej korporacji mediowej – AGORA S.A.
  • Jestem z wykształcenia prawnikiem, dzięki czemu łatwiej będzie mi odnaleźć się w administracji i analizie dokumentacji i rozwiązywaniu kwestii prawnych związanych z wyjazdem na Mistrzostwa Świata.
  • Posiadam ogromne doświadczenie marketingowe. Posiadam kontakty w wielu dużych firmach dzięki czemu łatwiej mi będzie nawiązać jakikolwiek kontakt z potencjalnymi sponsorami. Nie jestem tak zwanym noname.
  • Od ponad 4 lat bardzo blisko współpracuję z firmą Blizzard Entertainment, pozyskując i przekazując Wam liczne nagrody i gadżety z gry.
  • Od niemal 5 lat staram się zapewniać Wam codziennie content z gry i rozwijać polską społeczność Overwatch.
  • Mimo, że nie jestem jeszcze Menadżerem w 2019 rozpocząłem już pierwsze rozmowy z potencjalnymi sponsorami. Nawet jeśli nie wygram kontakt zostanie przekazany dalej aby nasi rodacy mogli polecieć na Mistrzostwa Świata.

Jeśli uważacie, że zasługuję na Wasze wsparcie kliknijcie na poniższą grafikę i na stronie Mistrzostw Świata potwierdźccie wsparcie dla mnie klikając na przycisk Zagłosuj.

Dlaczego Theo powinien zostać Koordynatorem Społecznościowym Reprezentacji Polski?

Poprosiłem Theo o podesłanie swojej autoreklamy. Przeklejam poniżej informację przekazaną od niego.

Jako zeszłoroczny Community Leader uważam, że wykonałem kawał dobrej roboty, od założenia i pielęgnowania wszystkich fanpage drużyny, przez organizacje graczom grafik promocyjnych jakie do dziś wiszą na ich twitterach i facebookach, przez uwieczniania eventu offline na zdjęciach. Wiem już, z czym się je owe obowiązki i nie boje się im stawić czoła w tym roku.

Theo jest również osobą, która lubi pchać tematy do końca. Nie lubi czego rozpoczętego albo niedokończonego. Wspólnie udało nam się zrobić sporo, ale w tym roku MUSIMY zrobić jeszcze więcej. Znam go od kilku lat i zawsze nam się współpracowało bardzo dobrze dlatego sądzę, że takie combo będzie bardzo potrzebne. Link do polecenia Theo znajduje się poniżej.

Jest to pierwszy etap nominacji na kandydatów do pełnienia ról w Komitecie. Każdy może oddać dowolną liczbę głosów co oznacza, że możecie przyznać pochwały zarówno nam jak i innym naszym kontrkandydatom. Proces nominacji do głosowania będzie trwał od 15-23 maja.

Możemy liczyć na Wasze wsparcie :)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody