Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowa animacja potwierdza przeciek ze stycznia!

Nowa animacja potwierdza przeciek ze stycznia!

Pamiętacie ten przeciek z początku roku? Najnowszy film przedstawia praktycznie identyczną historię, co wspomniany post.

Ponad pół roku temu społeczność ujrzała ten post.

Z niego mogliśmy przeczytać nad czym Blizzard planuje. Omówione w nim zostało wydarzenie sezonowe, nowy bohater, Doomfist oraz historia Mei.

Dzisiaj gdy na niego zerkniemy, to możemy stwierdzić, że wszystko się potwierdziło. Wymieńmy sobie przedstawione informacje:

Oczekujcie nowych skórek, aby celebrować Rok Koguta, w tym suknię Qipao dla Mei.

24 stycznia rozpoczął się event „Rok Koguta”, a wśród skinów znalazły się takie dla Mei:

Anchora – mimo spekulacji, Doomfist nie jest następny. Nadchodzący bohater jest żeńskim omnikiem z czterema nogami nazwanym „Anchora”.

Trzecim bohaterem, którego otrzymał Overwatch, była Orisa – czworonożny omnik płci żeńskiej.

Doomfist – będzie on czarnoskóry.

Pięść Zagłady pochodzi z Nigerii i jest on ciemnej karnacji.

Wspomniane było również, że następną historią będzie o Mei. Została opisana w następujący sposób:

Drużyna na Ekopunkcie: Antarktyda bez łączności i pożywienia, decyduje się przejść w stan kriogenicznego snu. Mei budzi się po dziesięciu latach, kontynuując swoją pracę. Odkrywa ona informacje nagromadzone przez ten czas w jednym z terminali, po czym biegnie do komór i odkrywa co się stało, co doprowadza ją do płaczu.

Mei decyduje się przywrócić łączność komunikacyjną, a towarzyszy jej przy tym robot. W końcu jednak pada zasilanie na stacji, a robocik poświęca swoją energię, aby pomóc Mei.

Historia kończy się na transporterze, oglądając Winstona reaktywującego agentów Overwatch, pozostawiając widza z myślą, że Winston jest odpowiedzialny za przebudzenie Mei.

Nie wiem jak Wy uważacie, ale dla mnie ten post opisuje dokładnie cały przebieg tego filmu. Jasne, są rzeczy, o których nie wspomina post, a także część informacji jest błędna, ale pamiętajmy, że przeciek ten pojawił się pół roku temu.  Oznacza to, że być może w trakcie pracy nad animacją zdecydowano się na pewne zmiany w przedstawionej historii.

Przecieki, które otrzymujemy okazują się prawdziwe. Będziemy was informować o nadchodzących, a przy tym zostawiamy wam otwartą furtkę na wyrażanie własnej opinii.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody