Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowa Era Overwatchgame.pl – Zbieraj punkty i odznaczenia i wygrywaj nagrody!

Nowa Era Overwatchgame.pl – Zbieraj punkty i odznaczenia i wygrywaj nagrody!

Mamy za sobą kolejną odsłonę Bohatera Miesiąca! I jest nam niezmiernie miło poinformować, że wprowadzamy dodatkową nagrodę dla najbardziej aktywnych w serwisie!

Bohater Miesiąca jest naszą inicjatywą mającą wspierać Wasze zaangażowanie w rozwijanie sceny Overwatch w Polsce. Od wielu miesięcy, co miesiąc serwujemy nagrody dla najbardziej aktywnych członków naszej społeczności. Zamierzamy zintensyfikować możliwości, dzięki którym Waszą aktywność będzie można badać w dużo większym stopniu.

Dlatego też wszystkie osoby, które założą konto w naszym serwisie otrzymają dużo więcej możliwości na zdobycie gadżetów Overwatch!

Za jakie aktywności mam szansę na nagrody?

Aktualnie system nagradzania jest weryfikowany poprzez następujące aktywności:

 • reagowanie lajkami bądz innymi reakcjami na posty na Facebooku,
 • komentowanie postów na Facebooku,
 • komentowanie artykułów na stronie Overwatchgame.pl.

Od sierpnia zmieniamy te zasady! A raczej dorzucamy dużo więcej opcji! Jest jednak pewne ale…aby zdobywać punkty musisz być zarejestrowanym użytkownikiem portalu. Oto za co otrzymasz punkty w serwisie:

 • Rejestracja konta użytkownika w portalu – 50 pkt,
 • komentowanie artykułów na stronie w systmie Disqus 3 pkt,
 • codzienne odwiedziny portalu 10pkt ,
 • przeczytanie każdego nowego artykułu na portalu 5pkt,
 • kliknięcia w linki prowadzące do kolejnych artykułów 1 pkt,
 • polecanie naszego portalu swoim znajomym.
  • za każdą osobę, która zarejestruje się w serwisie otrzymach połowę punktów tj. 25!

Jak przystąpić do zabawy?

Aby przystąpić do zabawy i mieć szansę na zdobycie gadżetów Overwatch musicie wykonać kilka podstawowych rzeczy:

 1. Zarejestruj nowe konto w serwisie Overwatchgame.pl – link do rejestracji: https://overwatchgame.pl/register/ lub zaloguj swoje konto za pomocą Facebooka klikając na button „Zaloguj” w prawej górnej części strony (rejestracja za pomocą konta Facebook przebiega znacznie szybciej).
 2. Pamiętaj aby adres email był zgodny we wszystkich 3 systemach tj. Facebook, Disqus oraz nasz portal – będziemy w stanie weryfikować punkty, które zdobywasz za aktywności w danych sieciach.
 3. Komentuj, odwiedzaj – po prostu zdobywaj punkty za aktywność.

Kto może brać udział w akcji?

Do akcji zachęcamy wszystkich naszych czytelników, bez względu czy jesteś po prostu naszym czytelnikiem czy w jakikolwiek sposób z nami współpracujesz. Chcemy aktywizować CAŁĄ społeczność Overwatch stąd nagrody będą mogli zdobyć wszyscy Ci którym będzie na tym zależało.

Nagrody

W ciągu bieżącego roku rozdaliśmy setki – tak dobrze czytacie, setki gadżetów Overwatch, a to jeszcze nie koniec z naszej strony. Wśród nagród znajdują się zarówno figurki Funko Pop, figurki Figma, figurki Nendoroid, ekskluzywne kolekcje kubków Overwatch, komiksy, pluszaki, ciuchy oraz peryferia naszych partnerów technologicznych oraz coś co wkrótce dodamy do naszej kolekcji – zestawy Loot Boxów Overwatch!

Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić Was do jeszcze większej aktywności. Te wraz z rozwojem portalu będą rosły!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody