Nowa mapa Oaza live na serwerach PST

Nowa mapa Oaza live na serwerach PST

Dzisiejszego popołudnia serwery Overwatch napotkały dosyć uciążliwe problemy. Ostatecznie udało się uruchomić serwery PST, które doczekały się nowej aktualizacji.

Oasis – to najważniejsza aktualizacja patcha PST. Jest to nowa mapa typu King of the Hill, na której po raz pierwszy będziemy mieli okazję wypróbować jump pady – kładki, które pozwolą nam na pokonywanie dużych wysokości. Jest to powrót do korzeni gier FPS, gdzie za czasów Quake mieliśmy okazję zagrać na podobnym terenie. Mapa ta jest drugą mapą rozbudowaną wertykalnie.

Aktualnie dostęp do PST jest otwarty jednak w dalszym ciągu występują problemy z logowaniem do gry. Obejrzyjcie kilka zrzutów ekranów uwzględniających również jump pady!

oasis-5

oasis-1 oasis-2 oasis-4 oasis-6

Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić jakie dodatkowe aktualizacje balansu pojawiły się w grze. Wiemy, że tryb Arcade oraz Gry Rankingowe nie są dostępne.

Ścieżka dźwiękowa Oasis

Dla wszystkich zapaleńców muzycznych zapraszamy do posłuchania ścieżki dźwiękowej Oasis.

Kategoria:Aktualności, News

Komentarze

 • Pabulon

  Jeszcze gdyby nie te problemy z logowaniem to byłbym wniebowzięty ;D

 • FlixMasteR

  Cóż… problemy z logowaniem ustały, ale pojawił się kolejny problem – gra nie potrafi stworzyć gry dowolnej na nowej mapie. Nie da się na nią wogóle wejść. Blizz zgłosił już problem na Tweeterze.

  • piXel

   Mi się od czasu do czasu udaje dostać do gry. Fajna ta mapa 😀

 • Tomash

  Czeeeeemu to nie działa! Czemu nie moemy zagrać?!

 • marcin1992

  Nie działa ani szybka gra ani gra dowolna na pst, a poza tym miała być jakaś wieża 50 m na tej mapie, jest czy to o te wyskocznie chodziło?

  • Krzysiek

   Tak, ale sądziłem, że jump padów będzie zdecydowanie więcej ale chyba za bardzo namieszałyby w stylu rozgrywki Overka 🙁

Powiązane artykuły