Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowa skórka Sombry będzie do zdobycia bez Wirtualnego Biletu

Nowa skórka Sombry będzie do zdobycia bez Wirtualnego Biletu

Nad ranem zamieściliśmy wpis z cena jaką trzeba ponieść aby zdobyć nową skórkę dla Sombry. Okazuje się jednak, że Blizzard udostępni jej zakup również w 2019 roku!

Wczorajszy oficjalny stream Blizzarda przyniósł nam kilka ciekawych informacji. Jedną, której niestety nie zauważyliśmy była informacja o możliwości jej późniejszego zakupu bez potrzeby nabycia Wirtualnego Biletu na BlizzCon 2018.

The in-game items for Overwatch, StarCraft II, and StarCraft: Remastered will also be available separately in 2019—further details will be announced at a later date.

To jedno ostatnie zdanie w newsie dotyczącym Wirtualnego Biletu wprowaza zasadniczą zmianę w odniesieniu do zakupu skórek w grach Blizzarda. Producent najwyraźniej zdaje sobie sprawę z gniewu fanów, którzy zaczynają zarzucać spółce chciwość dołączając unikalne skórki jedynie za zakup za prawdziwe pieniądze. Nie wiemy jednak czy zakup w 2019 roku będzie możliwy przy użyciu kredytów w grze czy za prawdziwą gotówkę. Podejrzewam, że będzie to jednak ta pierwsza opcja i gracze zostaną uspokojeni.

Dzięki Korki Boring za podesłanie info o tym 😉

Kupujecie czy czekacie 😉 ?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody