Komentuj i wygrywaj nagrody co miesiąc!

Szczegóły

Nowa Symmetra będzie bohaterem obrony!

Nowa Symmetra będzie bohaterem obrony!

Od jakiegoś czasu wiele się mówi o zmianach bohaterów. Zaraz po Hanzo, wyjątkowo głośno jest o Symmetrze. Ostatni wywiad, który z Timem Fordem przeprowadziła ekipa Inven Global, dał nam bardzo ciekawą, nową informację!

Od niepamiętnych czasów społeczność Overwatch spiera się, co do roli Symmetry. Niby jest supportem, a jednak może lepiej pasowałaby do obrońców? Niektórzy z pełnym przekonaniem w kółko powtarzają, że to kwestia rangi. Inni twierdzą, że skoro Blizzard umieścił ją w grupie postaci wsparcia, to właśnie tym powinna być. Jak się okazuje, jej nadchodzący rework zmieni nieco sytuację.

Dyskutujemy obecnie na temat jej zmian. I choć nie mogę podać szczegółów wszystkich zmian, mogę powiedzieć, że będą bardzo poważne. Jedno mogę Wam powiedzieć: Symmetra po reworku zmieni się z bohatera wsparcia na bohatera obrony. Naszym celem jest sprawienie, by miała szersze zastosowanie.

Blizzard już wcześniej mówił, że chcą sprawić, by Symmetra nie była aż tak sytuacyjną postacią. I żeby przestała być uważana za troll pick. Myślicie, że im się to uda? Przekonamy się za kilka miesięcy, bo jak wcześniej zdradzono, na nową Symm przyjdzie nam czekać do lata.

Macie pomysł na to, jakie drastyczne zmiany mogą spotkać tę bohaterkę?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody