Trwa wydarzenie sezonu Halloweenowa Groza

Szczegóły

Nowa Symmetra już w grach rankingowych

Nowa Symmetra już w grach rankingowych

Gracze mieli całkiem sporo czasu na testowanie możliwości Symmetry po reworku. Jednak nie pojawiła się wraz ze startem 11 sezonu grach rankingowych. Koniec z tym.

Przez prawie dwa tygodnie trwania gier rankingowych Blizzard wstrzymywał się z wprowadzeniem bohaterki na serwery. Jednak wczoraj nastąpił moment, w którym mainy Symmetry mogą ponownie szaleć na mapach zmienioną bohaterką. Od jej premiery 26 czerwca, gracze mieli sporo czasu na przyzwyczajenie się do jej stylu rozgrywki. Poza zmianami w jej podstawowym ataku, deweloperzy wprowadzili ogromne modyfikacje pozostałych umiejętności, wśród których można wyróżnić rzucane wieżyczki, nowe strategie używania teleportu czy zupełnie nową umiejętność ostateczną.

11 sezon gier rankingowych nie przyniósł nam jednak ogromnych zmian. Zmiany odczują tak naprawdę jedynie gracze znajdujący się w top 500, którzy teraz na swoich kontach Battle.Net będą musieli mieć uruchomioną funkcję Blizzard SMS Protect, która pozwala skuteczniej zarządzać kontem użytkownika.

Ilu mamy tu mainów Symmetry?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody