Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowe figurki Funko Pop już w kwietniu!

Nowe figurki Funko Pop już w kwietniu!

Figurki Pop już niedługo. O co chodzi? Jakie będą postacie? Przekonajcie się!

Funko zadebiutowało swoją pierwszą linią figurek już w zeszłym roku, niedługo po premierze Overwatch. Nowe figurki zaprezentowano niedawno w Londynie podczas London Toy Fair. Dzięki temu, już teraz jesteśmy w stanie zastanowić się nad tym, którą figurkę postanowimy kupić.

Wszystkie nowe figurki dostępne będą w sprzedaży już w kwietniu. Od tego momentu, każdy będzie mógł nabyć ten kolekcjonerski przedmiot, zamawiając go przez internet. Wystarczy wpisać w google odpowiednią frazę lub poszukać ich na E-Bay’u bądź Allegro. Oczywiście, figurki możecie znaleźć również na oficjalnej stronie Funko Pop, lecz za wyższą cenę.

Większość figurek jest standardowych rozmiarów, obejmują one: Mei, McCree, Lucio i Symmetrę. Istnieją również cztery ekskluzywne rodzaje figurek, które przedstawiają alternatywne wyglądy danych postaci, czyli mówiąc po polsku – skórki z gry. Należą do nich Smuga, Mei, McCree oraz Fara. Dodatkowo, Funko zaprezentowało nam większe, sześciocalowe figurki  – dwa rodzaje D.Vy oraz dwa warianty Reinhardt’a. Jeżeli chodzi o D.Vę, jej Mech ma wielkość 6 cali natomiast sama D.Va liczy 1,75 cala – tak, by idealnie pasowała do Mecha. Z Reinhardt’em nie ma nic nadzwyczajnego. Cały model jest 6 calowy, a dwie opcje to normalny Reinhardt oraz taki sam, lecz bez swego hełmu.

Wszystkie figurki znajdziecie w galerii poniżej. Wybierzecie coś?

Następna strona »

Skomentuj post i wygrywaj nagrody