Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowe intro Burzyciela to chyba najlepsza część tegorocznych Archiw

Nowe intro Burzyciela to chyba najlepsza część tegorocznych Archiw

Wczorajszego dnia rozpoczęły się Archiwa Overwatch, w których poznaliśmy historię polowania na Maximiliena. Jednak większość fanów zdecydowanie interesują elementy kosmetyczne, a intro Burzyciela w sieci zdobywa serca fanów.

Wykorzystanie popularnych memów bądź innych motywów to standardowe zagranie deweloperów. Blizzard nie jest w tym odosobniony, ale bardzo podobają mi się nawiązania jakie wprowadzają do gry. Jednym z nich jest zagranie Burzyciela, który momentalnie zyskał serca fanów.

Jeśli miałbym ocenić wszystkie nowe elementy kosmetyczne jakie dodano podczas Archiw Overwatch, intro Burzyciela prezentuje się moim zdaniem najlepiej. A kiedy jeszcze dorzucimy do tego zagrania nową skórkę możemy zobaczyć jak w komiczny sposób spadają mu okulary.

Rzecz jasna nie ujmuję żadnej nowej legendzie, jednakże intro Burzyciela jest tak komiczne, że z miejsca zapisało się w mojej głowie. Ale Ashe i Soldier to postacie, do których skiny po prostu muszę mieć. Jeszcze nie wiem w jaki sposób bo w końcu nie otwieram tych skrzyń ale jakoś dam radę!

Co powiecie o wszystkich nowościach w grze? Które elementy kosmetyczne wpadły Wam najbardziej w oko?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody