Nowe, lepsze Overwatchgame.pl!

Nowe, lepsze Overwatchgame.pl!

Ten wpis nie będzie o Overwatch. Ten wpis będzie zmianach na naszym serwisie, które zauważycie niemal natychmiast. Zmieniamy się dla Was!

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że od dnia dzisiejszego wdrażamy zupełnie nowy szablon na Overwatchgame.pl. Zmiany zostały podyktowane potrzeba odświeżenia starej templatki oraz przyspieszeniem ładowania strony. Nowa strona będzie również podstawą dla nowości jakie wkrótce zaczniecie oglądac na łamach naszego serwisu. Wszystkie sekcje w serwisie zostaną drastycznie przebudowane, pomagając Wam odnaleźć odpowiednie treści.

Będzie to również start dla aktywności gamifikacyjnych, które wkrótce Wam zaprezentujemy. Mam szczerą nadzieję, że będą to moduły, które pokochacie i przy których będziecie się dobrze bawić.

Dlatego mam małą prośbę do naszych stałych czytelników. Jeśli zauważycie gdzieś całkiem przypadkiem jakieś błędy w wyświetlaniu strony, będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju feedback 🙂 Pomoże mi pozbyć się błędów i usprawnić funkcjonowanie serwisu.

A tymczasem zapraszam Was na nowe, lepsze Overwatchgame.pl!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody