Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowe wątki w fabule Overwatch jeszcze w tym roku!

Nowe wątki w fabule Overwatch jeszcze w tym roku!

Mogłoby się wydawać, że gra typu FPS to tylko czysta przyjemność z biegania po mapie i strzelania do przeciwników, jednak Blizzard pokazał, że samo strzelanie to nie wszystko i można stworzyć FPS’a z solidną fabułą. Wielu graczy fabuła Overwatch wciągnęła tak bardzo, że poświęcili czas na doszukiwanie się dodatkowych wątków i koneksji między bohaterami.

Świat Overwatch należy do bardzo złożonych, a na pewno można pokusić się o stwierdzenie, że najbardziej złożony ze wszystkich gier typu FPS dostępnych na rynku. Wielu graczy po bardzo dogłębnej analizie odkryło, że wszystko w świecie Overwatch w pewnym sensie się ze sobą łączy. Za całym tym zamieszaniem związanym ze światem Overwatch stoi Micheal Chu główny projektant fabuły gry. W odpowiedzi na krytyczne zdanie części niezadowolonej społeczności na forum battle.net odpowiedział:

„Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania rozwijania świata Overwatch i jesteśmy w trakcie ciężkich prac nad stworzeniem nowych wątków na ten rok, które mamy nadzieję powinny pojawić się już w niedalekiej przyszłości.”

Przyznajcie sami, że Micheal jest nieco oszczędny w słowach i z jego wypowiedzi nie możemy dowiedzieć się zbyt wiele. Społeczność Overwatch snuje domysły, że w powstawanie nowej części fabuły zamieszana może być aktorka Dolya Gavanski podkładająca głos do Zarii w angielskiej wersji językowej, a dokładniej jej podróży do siedziby Blizzarda. Kto wie może niedługo pojawi się kolejna część Animated Shorts, której główną bohaterką będzie Zaria?

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o fabule w Overwatch oraz jaki wątek według was powinien wkrótce poruszyć Blizzard, aby całe lore Overwatch stało się jeszcze ciekawsze.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody