Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowe zestawy LEGO Overwatch już do kupienia w Polsce!

Nowe zestawy LEGO Overwatch już do kupienia w Polsce!

Do 6 podstawowych zestawów dołączy dwa zupełnie nowe! LEGO Overwatch to seria, której najmniej się spodziewałem. Mimo wszystko, udało się Blizzardowi dogadać z duńskim producentem zabawek. Dzięki temu doszło do dość interesującej kolaboracji!

Burzyciel

Fanów chomika na pewno zainteresuje ten zestaw. Wiernie przedstawia mecha, tego dość złośliwego gryzonia. Całość jest dość wiernie oddana oraz model oferuje złożenie w kulkę. Oczywiście nie mogło zabraknąć Hammonda w roli pilota. Zestaw zawiera 227 klocków LEGO.

LEGO Overwatch Burzyciel 75976
LEGO Overwatch Burzyciel 75976

Wieprzu i Złomiarz

Moim zdaniem najciekawszy i zarazem jeden z droższych zestawów. Całość zawiera 380 klocków i przedstawia dwójkę zwariowanych przyjaciół. Złomiarz i Wieprzu to zgrany duet, który zawsze trzyma się razem. Nie inaczej jest w tym zestawie, gdzie twórcy postanowili ich nie rozdzielać. Oprócz figurek bohaterów znajdziemy także motor z mapy Junkertown.

 LEGO Wieprzu i Złomiarz 75977
LEGO Wieprzu i Złomiarz 75977

Jak Tobie podobają się nowe zestawy?

Jak oceniasz najnowsze zestawy? Czy jesteś w ogóle jeszcze zainteresowany klockami LEGO? Ja bez wątpienia wyrosłem z tego typu zabawek, mimo wszystko bardzo bym chciał mieć zestaw z Wieprzem i Złomiarzem. Ogólnie bardzo mi się podoba, pomimo, że nie przepadam za tymi bohaterami. Nowe zestawy klocków możesz kupić w przedsprzedaży na oficjalnie stronie LEGO Polska.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody