Nowości – Funkcja, której potrzebowaliśmy!

Nowości – Funkcja, której potrzebowaliśmy!

Blizzard przywykł do prezentowania nowości w grze w dosyć mało przystepny sposób. Aby obejrzeć dokładnie wszystkie nowości jakie można zobaczyć w grze, do tej pory trzeba było przeklikać się przez wielu bohaterów. Na szczęście koniec z tym!

Wszelkie nowości prezentowane przez Blizzarda do tej pory były umieszczane na stronie internetowej biura prasowego Blizzarda. I tak naprawdę było to jedyne miejsce gdzie od razu otrzymaliśmy wizualizację wszystkich elementów kosmetycznych, no poza kwestiami bohaterów.

Teraz jednak Blizzard postanowił pomóc graczom tworząc button Nowości. Sekcja ta pokaże nam praktycznie wszystkie nowe elementy kosmetyczne. Oczywiście poza ikonami bohaterów, których kupić się w grze nie da.

Przyznam, że funkcja ta pomogła mi wczoraj szybko ogarnąć zrzuty ekranów skórek i pozostałych elementów kosmetycznych. Jest to fajna opcja dla osób, które chcą szybko dowiedzieć się co nowego pojawiło się w grze. Podejrzewam jednak, że Ci którzy lubią niespodzianki będą dalej przeglądać profile bohaterów w poszukiwaniu nowości. Ale kto co lubi 😉

Korzystacie z nowej funkcjonalności?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody