Ashe to nowa bohaterka Overwatch na BlizzCon 2018!

Ashe to nowa bohaterka Overwatch na BlizzCon 2018!

Blizzcon rozpoczął się z hukiem, jak zwykle. Dostaliśmy nowego bohatera i animację. Oczekiwanie w końcu dobiegło końca, zobaczcie nowości!

Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć tego na żywo, nie przejmujcie się, my już wszystko wiemy! A więc bez owijania w bawełnę, przejdźmy do konkretów.

Na początku ceremonii mogliśmy wysłuchać przemowy Marka Morhaime, który w tym roku po raz ostatni prowadzi wydarzenie. Oficjalnie pałeczkę przejął nowy szef firmy – J. Allen Brack. O dziwo po przemowie i mentalnej wycieczce w przeszłość, zapowiedział też nowości dla niektórych gier. Na szczęście o OW mówił nie kto inny, jak Jeff Kaplan. Prezentacja została przyspieszona przez problemy techniczne na scenie Hearthstone’a.

Usłyszeliśmy, że dostaniemy:

Animację – Reunion

Jeśli chodzi o animację, Niebiescy podrzucali nam drobne wskazówki. Można je było oczywiście różnie interpretować, jednak teraz wszystko układa się w całość. Plakat promujący Blizzcon nakierował graczy na bohatera, któremu został poświęcony kolejny animated short. Prezentacja McCree na wspomnianym plakacie dla wielu była podpowiedzią tak oczywistą, że aż mogłoby się wydawać, że Blizzard w ten sposób chciał zrzucić graczy na zły tor, ale jednak to rewolwerowiec został bohaterem dziesiątej animacji. Dla wielu osób z pewnością niefajne jest to, że mamy tu do czynienia z kolejnym origin story, ale niezależnie od tego animacja jest z pewnością warta uwagi. Zapraszam zatem do oglądania:

Bohatera – Ashe

Blizzard ma do dyspozycji całkiem sporą galerię postaci drugoplanowych, których być może w przyszłości zobaczymy jako grywalnych bohaterów. Mimo to 29 bohater jest dotąd nieznaną nam personą. Nie było żadnej zapowiedzi, więc nie zabrakło spekulacji. Jednak Blizzard jak zwykle wszystkich zaskoczył, choć pewien leak był dość trafny.

Ashe po raz pierwszy zobaczyliśmy we wspomnianym cinematiku. Jest ona przywódcą gangu Deadlock. Więcej o niej na stronie gry w poniższej prezentacji:

Lucjoszki

Zaskoczeniem nie było zapowiedzenie płatków śniadaniowych – Lucioszków, które będą dostępne w sprzedaży w Grudniu. W końcu już jakiś czas temu Kellogs udostępnił informację o tej współpracy.

Osoby, które zakupią płatki otrzymają również przedmioty dostępne w grze.

Ufff… Jak wrażenia?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody