Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowy Bohater w Overwatch?

Nowy Bohater w Overwatch?

W Patchu z 8 marca dostaliśmy nową mapę Ilios w trybie gry Kontrola Mapy o czym pisaliśmy w ostatnim wpisie. Wraz z dodaniem nowej mapy wielu graczy zwróciło uwagę na pewne zmiany w mapie Temple of Anubis, które mogą być zapowiedzią nowej postaci w Overwatch.

maxresdefault

Doprawdy, mamy już 21 bohaterów tak jak to było wcześniej zapowiadane, ale może właśnie staliśmy się świadkami zapowiedzi nowego bohatera. Nowa mapa Ilios jest małą wysepką na morzu Egejskim należącą do Grecji. Na mapie Temple of Anubis na monitorach możemy przeczytać wyraz „Athena”. Z mitologi greckiej wiemy, że Atena to bogini mądrości, sztuki, sprawiedliwej wojny oraz opiekunka miast. Może to przypadkowy zbieg okoliczności, a może Blizzard celowo dodał kilka miejsc w których przewija się wyraz „Athena”. I nie jest to przypadkiem, że wszystkie te miejsca pojawiły się wraz z ostatnio dodanym patchem. Na mapie Temple of Anubis (po stronie czerwonej) możemy znaleźć nową teczkę z dokumentami, w której pojawia się coś nowego, co do złudzenia przypomina sytuację kiedy to na tej samej mapie w gazecie Blizzard przemycił informacje o Roadhog’u.

książeczka

Postać na obrazku bardziej przypomina postać z mitologi egipskiej niż greckiej jednak tej teczki z dokumentami wcześniej w tym miejscu nie było… Oprócz tego na monitorze pojawia się napis Athena…

Athena

Być może to właśnie Athena będzie nowym bohaterem Overwatch. Została ona również przedstawiona na grafice koncepcyjnej, którą przedstawiamy poniżej. Znajduje się między Tracer, a Mercy.

untitled_3_98352

Czyżbyśmy byli świadkami zapowiedzi nowego bohatera w Overwatch a może deweloperzy się tylko z nami bawią i sprawdzają naszą czujność ?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody