Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Letnie Igrzyska – Nowy developer update!

Letnie Igrzyska – Nowy developer update!

Z pewnością większość graczy wyczekuje powrotu pierwszego wydarzenia sezonowego. Dziś Blizzard opublikował wiadomość od twórców, która potwierdza masę teorii związanych z nadchodzącym wydarzeniem oraz zapowiada nowości, które zostaną dodane w tym roku.Blizzard postanowił wrzucić na swój oficjalny kanał na youtube nowy developer update. W nim Jeff Kaplan porusza temat zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia sezonowego, na temat którego krążyło wiele spekulacji. Nasz drogi Jeff nie tylko potwierdza niektóre z nich, odpowiadając przy tym na część pytań, ale również daje nam kilka wskazówek związanych ze skinami oraz omawia zmiany w Futbolucio.

Zacznijmy od spekulacji, które ten film porusza i odpowiedzi na pytania zadawane przez społeczność. Po pierwsze, powrócą przedmioty z poprzedniej edycji. Wydaje mi się, że nikogo to zbytnio nie dziwi, ale co ciekawe potwierdziło się, że skórki te będą kosztować tyle co klasyczne przedmioty. Tak więc przykładowo za Sprinterkę będziecie musieli zapłacić zamiast 3000 kredytów, tylko 1000, a za Amerykańskiego McCree – 250 kredytów, zamiast 750.

Jeff również daje nam wskazówki, kto dostanie skórki. Złomiarz dostanie legendarną skórkę w sportowym stylu, Łaska dostanie „jedną z jego ulubionych skórek”, a Wieprzu w tym wydarzeniu obejdzie się bez skina. Na koniec dodał, że fani Wdowy i McCree będą mile zaskoczeni.

Czas na omawiane w filmie zmiany w trybie Futbolucio. Po pierwsze nadchodzi nowa mapa. Blizzard postanowił nam dodać na czas wydarzenia nowy stadion – Sidney, po potwierdza wcześniejszą teorię dotyczącą tego miasta. Na twitterze Blizzard opublikował zdjęcie, na którym widać jak mniej więcej będzie wyglądać mapa.

Po drugie zmieniono same zdolności w tym trybie. Konkretniej usunięto możliwość pchania przeciwników za pomocą strzału alternatywnego i zmieniono super-zdolność. Teraz zamiast mocnego przyciągnięcia piłki, po jej użyciu Lucio zacznie się poruszać szybciej, skakać wyżej oraz będzie odpychać piłkę o wiele mocniej.

Najbardziej jednak zaskoczyła mnie zmiana na koniec. Otóż w tym roku, przez trzy tygodnie będzie można rozgrywać TRYB RYWALIZACJI w Futbolucio. Za rozegranie pierwszych 10 meczy otrzymamy specjalne grafiti, podobnie jak za zdobycie odznaczenia top 500 regionu w tym trybie. Powiem szczerze, że jak o tym usłyszałem, to nakręciłem się niesamowicie. Możliwe, że ten sprej za rangę top 500 będzie nowym animowanym sprejem za pierwszy sezon.

Kiedy mamy się spodziewać powrotu Letnich Igrzysk? Wydarzenie to będziemy mogli świętować w dniach 8-28 sierpnia

Już nie możemy się doczekać. A wy oczekujecie na powrót tego wydarzenia?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody