Nowy Kill Feed na serwerach PTR zmieni sposób gry w Overwatch

Nowy Kill Feed na serwerach PTR zmieni sposób gry w Overwatch

Nowy ekran zabójstw wnosi pewien powiew świeżości w rozgrywce Overwatch. Nowe zmiany pozwalają nam poznać jak zginęli nasi sojusznicy bądź przeciwnicy oraz z wykorzystania jakiej umiejętności.

Nowa poprawka, która pojawiła się na serwerach testowych PTR spowoduje, że drużynom jeszcze łatwiej będzie badać jakie umiejętności przeciwników zostały wykorzystane oraz czy dany bohater ma jeszcze swoje ulti czy nie.

Nowy system pozwoli drużynom na dopracowanie strategii opierającej się na szybkiej analizie danych. Dzięki temu zawodnicy będą wiedzieć kiedy wykorzystać swoje umiejętności oraz kiedy zacząć napierać lub jaki cel obrać aby pozbyć się najsłabszego ogniwa.

Aby uzmysłowić Wam jak działa nowy system wystarczy, że obejrzycie poniższy materiał.

Nie sądzicie, że dużo łatwiej będzie Wam sprawdzić jak idzie gra? Nowy ekran zabójstw przeniesie Overwatch na zupełnie nowy poziom rozgrywki. Każda drużyna z pewnością będzie musiała wyszkolić w sobie umiejętność analizy danych oraz reakcji na stale zmieniające się warunki gdy jeszcze dany zawodnik nie znajduje się w ogniu walki.

Sama poprawka pozwoli również komentatorom. Ile to już turniejów oglądaliśmy gdzie komentatorzy nie byli w stanie dojrzeć czy dany zawodnik został pozbawiony życia poprzez umiejętność specjalną jednego gracza, czy podstawowy atak drugiego.

Jak sądzicie czy nowy kill feed pozwoli WAM, jako graczom lepiej analizować grę, czy w ogóle nie zwracacie na niego uwagi?

Źródło: YouTube

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły