Nowy skin do Genjiego – jak go zdobyć

Nowy skin do Genjiego – jak go zdobyć

w Overwatch pojawia się nowa skórka do Genjiego, jednak nie będzie można wyciągnąć jej ze skrzynki czy kupić za monety w grze. Żeby ją zdobyć będziecie musieli zagrać w inny tytuł ze stajni Blizzard a dokładniej Heroes of the Storm.

Jak się pewnie domyślacie samo odpalenie i rozegranie partii w Heroes of the Storm nie wystarczy, ale spokojnie nie musicie się obawiać nie trzeba będzie za nic płacić, aby zdobyć nową skórkę do Genjiego należy rozegrać 15 gier z przyjacielem w HotS’a między 15 listopada a 4 stycznia. Oprócz samej skórki o otrzymacie jeszcze specjalne graffiti i portret gracza. W ten sposób Blizzard chce zachęcić graczy do spróbowania swoich sił w innych swoich grach. Podobne zabiegi pojawiły się już w Hearthstone czy World of Warcraft.

fmic7i5

Nie wiemy jak was ale nas to przekonuje i na pewno odpalimy HotS’a i rozegramy kilka partii żeby zdobyć nową skórkę do Genjiego. Dajcie znać co myślicie o tym pomyśle Blizzarda? Czy was to też skłoni do ściągnięcia HotS’a i rozegraniu kilku gier?

Kategoria:Aktualności, BlizzCon, News

Komentarze

Powiązane artykuły