Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Nowy Skin Sombry kosztuje ponad 170 złotych!

Nowy Skin Sombry kosztuje ponad 170 złotych!

Dzisiejszej nocy poznaliśmy ostatecznie cenę Wirtualnego Biletu, który upoważnia fanów do otrzymania nowej skórki legendarnej dla Sombry. Cena 170 złotych może być zbyt wysoka dla fanów w Polsce.

Demon Hunter to najnowszy skin jaki zobaczymy w Overwatch. Sombra idealnie wpasowała się w klimat łowcy, a dodatkowo podczas transmisji Michael Chu wyjaśnił dlaczego tak się stało. Łowcy Demonów musieli przekroczyć mrok. Sombra miała podobnie po utracie rodziców, a teraz odkrywając spisek stulecia zagłębia się w niego coraz mocniej.

Najnowsza skórka dla Sombry będzie dostępna wraz z Wirtualnym Biletem, który otworzy drzwi do zupełnie nowych interakcji z deweloperami na BlizzCon 2018. Cena jak na polskie warunki jest dosyć wysoka. Za wszystkie bonusy i możliwość obejrzenia dwudniowej relacji z dowolnych paneli będziemy musieli zapłacić około 175 złotych. Jest to wzrost o 10 euro względem zeszłego roku i całkiem spore ograniczenie dla naszej polskiej społeczności. Niemniej Ci, których na to stać i tych którym zależy na tej jednej skórce pokuszą się o zakup.

Czy mimo ceny zamierzacie kupić Wirtualny Bilet na BlizzCon 2018?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody