Nowy teaser bohatera wprowadza nas w błąd?

Nowy teaser bohatera wprowadza nas w błąd?

Przeczytałem Wasze komentarze odnoszące się do teasera nowego bohatera i jestem niemal pewien, że to NIE BĘDZIE kolejna postać, która zawita do Overwatch.

We wczorajszym newsie dwie osoby zwróciły uwagę, że postać znajdująca się na grafice koncepcyjnej oraz głowa na Anubisie wcale nie musi być nowym bohaterem.

Wbrew temu co sądzimy może to być Doomfist! W końcu spójrzcie na niektóre postacie. Czerwone afrykańskie monstrum to właśnie koncept Reinhardta. Spośród innych odróżniających się konceptów można śmiało powiedzieć, że wiemy jak wyglądał wtedy Hammond, Żołnierz: 76, Wdowa czy Sombra.

Zaczynam mieć duże wątpliwości odnoszące się do tej głowy na Anubisie. Jestem jednak niemal pewien, że będzie to powiązana osoba, która miała bezpośrednią styczność z Doomfistem. Charakterystyczna osłona żuchwy przypomina mi trochę tą, którą posiadał poprzedni Doomfist na plakacie promującym historię rękawicy.

Jednakże poprzedni właściciel rękawicy został wyeliminowany przez aktualnego właściciela, a co za tym idzie nie sądzę aby Blizzard miał go w jakiś sposób wskrzesić.

Co o tym sądzicie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody