Nowy wygląd aplikacji Battle.Net jest kozacki!

Nowy wygląd aplikacji Battle.Net jest kozacki!

Blizzard testuje nowe rozwiązania mające na celu poprawę funkcjonalności aplikacji Battle.Net. Nowy wygląd jest kozacki!

Większość z Was nawet nie wie, że aplikacja Battle.Net prowadzi publiczne beta testy jej nowej wersji. Dlatego spieszymy Was informować o tym oraz prezentujemy najważniejsze zmiany w aplikacji!

Nowa lista gier w Battle.Net

Nowy Battle.Net to jeszcze prostsze zarządzanie naszymi grami w ramach aplikacji. Teraz już nie musimy wyświetlać tych, w które nie gramy na co dzień i zostawić tylko te przez nas użytkowane.

Wszystko sprowadza się do kliknięcia filtra, w którym wybieramy interesujące nas tytuły, a te same wyświetlą się w menu gier. Maksymalnie będziecie mogli wyświetlić do 9 tytułów. Zatem papa Activision! Nie chcę tam Coda i innych gier poza Blizzardowymi!

Najważniejsze aktualności z gier

Nie to żebym był zazdrosny czy robił sobie konkurencję, ale Blizzard udostępnił sekcję aktualności, w których znajdziecie informacje dotyczące wszelkich nowości pojawiających się w grze. Nie jest to rzecz jasna tak rozbudowane jak w naszym portalu ale dostarcza podstawowe informacje. A jak wiadomo te czasem niektórym w zupełności wystarczają 😉

Jak zainstalować nową wersję Battle.Net?

Jeśli chcecie skorzystać z dobrodziejstw nowego Battle.Netu jedyne co musicie zrobić to w starej wersji aplikacji kliknąć ikonę Blizzarda w lewym górnym rogu, przejść do sekcji Ustawienia, następnie Beta i zainstalować nową wersję.

Po dokonaniu tych czynności możecie cieszyć się nowym wyglądem aplikacji, który zdecydowanie lepiej realizuje potrzeby użytkownika. Znalezienie niektórych opcji być może na początku sprawi Wam problem jednak wystarczy dosłownie chwila aby oswoić się z nową strukturą.

Instalujecie ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody