Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Odznaczenia na Archiwa zdradziły 4 nowe skiny legendarne na Archiwa Overwatch!

Odznaczenia na Archiwa zdradziły 4 nowe skiny legendarne na Archiwa Overwatch!

Dzięki zaktualizowanej stronie Archiw, o której poinformowaliśmy Was rano można również przejrzeć listę odznaczeń, którą możemy otrzymać w grze. Wiemy którzy bohaterowie otrzymają legendarne skórki!

Archiwa Overwatch zbliżają się wielkimi krokami. Z ujawnionych informacji wiemy już, że otrzymamy nową misję „Czarne Chmury, w której będziemy polować na księgowego Szponu, Maximiliena. Misja będzie dostępna w dwóch trybach:

  • Fabularny
  • Wszyscy

Podział jest nam już dobrze znany z poprzednich wydarzeń sezonowych w Overwatch. Wątek fabularny będziemy rozgrywać wyłącznie czterema bohaterami ustalonymi z góry dla danej misji, natomiast w trybie Wszyscy dowolnymi. I to właśnie odznaczenia, które pojawiły się na oficjalnej stronie zdradziły nam którzy bohaterowie na 100% otrzymają nowe skórki legendarne!

Archiwa Overwatch odznaczenia

W grupie bohaterów z nowymi skórkami będzie McCree (najpewniej w skórce Deadlock Gang), Baptiste (w skórce Talonu), Bastion (w skórce omników z animacji o D.Vie) i Ashe z B.O.B.em (czasy młodości gdy B.O.B. był lokajem)!

Natomiast same odznaczenia to znane z poprzednich wydarzeń odznaczenia za ukończenie misji poszczególnymi bohaterami bądź 8 różnymi bohaterami i ukończenie misji na poziomach trudnym, eksperckim i legendarnym.

Jak myślicie jaka skórka zostanie ujawniona jako pierwsza?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody