Oficjalne koszulki Overwatch League do wymiany…

[mashshare]
Oficjalne koszulki Overwatch League do wymiany…

Firma Fanatics, która jest odpowiedzialna za oficjalne koszulki Overwatch League będzie musiała zwrócić pieniądze za wysłane koszulki.

To niestety nie koniec problemów Blizzarda i aż dziw, że popełnianych jest tak dużo fuckupów. Koszulki Overwatch League, które zostały wprowadzone w tym roku miały mieć najwyższą jakość produkcji, ale prawda okazała się bardzo bolesna.

Koszulki Overwatch League tworzone przez Fanatics – producenta koszulek NFL

Fanatics to ogromny producent oficjalnych koszulek ligi futbolowej. Zdawałoby się zatem, że produkcja koszulek na potrzeby Overwatch League powinny nieść za sobą wysoką jakość wykonania identyczną do tych, które widuje się na co dzień w lidze NFL.

Nie dziwiła mnie zatem również cena koszulek, które wynosiły od 85 do 99,99 dolarów za sztukę. Rzecz jasna dla kibica z Polski to zbyt duży wydatek natomiast dla fanów pochodzących z krajów zachodnich jak najbardziej akceptowalny.

Oficjalne koszulki Overwatch League masowo zwracane przez fanów

Jak dowiedzieliśmy się z Reddita, fani są bardzo zawiedzeni jakością koszulek. Okazało się, że koszulki, które otrzymali fani znacznie różnią się od tych widocznych w oficjalnym sklepie Overwatch League. Pierwsza i najważniejsza różnica dotyczy kolorystyki napisu na koszulce, który jest zupełnie inny niż na projekcie widocznym na stronie. Dodatkowo sam numer zawodnika i jego nick to zwykła prasowanka, a nie profesjonalny nadruk.

Poniżej prezentujemy Wam jak koszulka powinna wyglądać, a jak wygląda w rzeczywistości.

Jest to spora różnica i sam osobiście również bym zareklamował tak nieudolnie wykonany produkt. Zastanawiam się ile w tym winy samego Blizzarda w odniesieniu do kontroli produkcji, a ile firmy produkującej chcącej wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy od esportowych zajawkowiczów jak najniższym kosztem…

[mashshare]
Skomentuj post i wygrywaj nagrody