Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Ogromne ogłoszenie na BlizzCon 2019!

Ogromne ogłoszenie na BlizzCon 2019!

Wczorajszego wieczoraj Blizzard ujawnił mapkę i harmonogram BlizzConu. Szykuje się ogromne ogłoszenie!

BlizzCon będzie albo totalną porażką albo ogromnym sukcesem piarowym. Po zaprezentowaniu harmonogramu i mapy wydarzenia wiem już, że podczas tegorocznego BlizzConu odbędzie się ogromne ogłoszenie!

Cztery ważne ogłoszenia na BlizzCon

Tegoroczny konwent zapewni nam aż 4 ważne ogłoszenia. Harmonogram zaraz po Ceremonii Otwarcia wskazuje nam na cztery panele, z których każdy nosi nazwę „Coming Soon!”. Blizzard celowo ukrywa jakich gier mają dotyczyć ogłoszenia.

Ale to wbrew pozorom zdradza nam również, że podczas imprezy będzie ogromne ogłoszenie, które zaprezentuje nam coś nowego, nową grę w nowym świecie bądź kontynuację. Czyżby miało to być Diablo IV? Okazuje się, że przy Mythic Stage znajduje się ogromna przestrzeń, która aktualnie jest niezagospodarowana. Co to oznacza? Ano to, że będą tam dziesiątki jak nie setki stanowisk komputerowych, gdzie gracze będą mieli okazję przetestować nowości. Dlaczego to nie będzie akurat WoW, Overwatch czy Hearthstone? Wszystkie posiadają już swoje strefy demo i każda nowość ogłoszona dla którejś z gier na 100% będzie odbywała się w oznaczonym miejscu.

Nowa gra na BlizzCon 2019

To czego możemy być pewni na 100% to nowa gra. Tak, będzie to zupełnie nowa gra, dla której będzie potrzebna spora przestrzeń aby gracze mogli sprawdzić ją na miejscu od razu po rozpoczęciu Ceremonii Otwarcia.

Moim zdaniem będzie to właśnie wyczekiwane Diablo IV, od którego braku rozpoczął się zeszłoroczny kryzys wizerunkowy Blizzarda. Mythic Stage i przestrzeń ją okalająca będzie z pewnością bardzo kusząca dla wszystkich wyczekujących nowości. Ale obecni na miejscu dowiedzą się o tym dopiero po rozpoczęciu Ceremonii Otwarcia BlizzCon 2019. Miejsce premiery nowej gry oznaczyłem na czerwono.

Powyższe emocje będziecie mogli przeżywać wraz z nami. Już w piątek 1 listopada spotykamy się o godzinie 18:00 na kanale RushingTurtles by wspólnie dyskutować i oglądać Ceremonię Otwarcia. Z tej okazji mamy też dla Was nagrody, które będziecie mogli zdobyć w trakcie relacji!

Jak sądzicie, nowe IP czy Diablo IV?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody