Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Orisa – Omnik czy Robot?

Orisa – Omnik czy Robot?

Kilka dni temu Blizzard powiadomił nas o tym jak ma wyglądać nowa postać w Overwatch – Orisa. Zaprezentowane zostały umiejętności, skórki, historia postaci itp. Jednak nie dla wszystkich fanów Overwatch było to wystarczające. Na forum Battle.net jeden z graczy zaczął się zastanawiać czy Orisa to robot czy omnik.

Pod pytaniem postawionym przez użytkownika Darhide wypowiedział się Michael Chu, który postanowił rozwiać wątpliwości tego użytkownika.

W Overwatch, omniki i roboty są używane zamiennie jako określenia potoczne. W tym sensie, ludzie będę mówili o Orisie jak o omniku (tak samo jak w przypadku Zenyatty czy Bastiona), głównie z powodu modelu, który jest jej bazą (OR14), który był produkowany przed i w trakcie kryzysu omnicznego. Ludzie, którzy mówią o Orisie jak o robocie również będą mieli rację.

Orisa nie jest dronem, posiada skomplikowaną sztuczną inteligencję. Aczkolwiek w tym momencie jej kariery, czyli na samym jej początku. Przed Orisą jeszcze długa droga aż nauczy się więcej o samej sobie i o świecie, który ją otacza.

Tym samym Michael uspokoił graczy, dla których tak ważny jest nawet najmniejszy szczegół w lore Overwatch. O Orisie można mówić zarówno jak o robocie czy o omniku. Oprócz tego dowiedzieliśmy się także, że Orisa dostanie kilka kwestii głosowych i interakcji z innymi postaciami, których jak na razie nie ma dodanych na PTR.

Nie zdążyliśmy z tym na PTR, ale dla Orisy będą dostępne kwestie głosowe kiedy pojawi się na oficjalnych serwerach.

Będzie również miała kilka interakcji z innym bohaterami w przyszłości, jednak ze względu na terminy i inne problemy te mogą pojawić się nieco później

Za pewne i wśród naszych czytelników są gracze, których ta informacja uspokoiła. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o historii najnowszej postaci.

Źródło: Battle.Net

Skomentuj post i wygrywaj nagrody