Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Osiągnęli najniższy możliwy poziom w grach rankingowych

Osiągnęli najniższy możliwy poziom w grach rankingowych

Niektórzy gracze celują w najwyższe rangi. Zależy im na tym aby być zapamiętanym lub udowodnić sobie własny poziom umiejętności. Co dwaj mieli trochę inne zdanie na ten temat.

Tryb rankingowy dla każdego gracza powinien być czymś co powoduje chęć dalszego szkolenia umiejętności. Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że koreańskiemu proplayerowi jako pierwszemu na świecie udało się osiągnąć 5000 SR. Dale ‚Hanjo’ Brown i jego przyjaciel Jon ‚WrstReaperNA’ Kingham mieli inny pomysł na zasłynięcie na scenie rankedowej.

Wystarczyło, że przegrali wszystkie placementy na początku 3 sezonu gier rankingowych aby nie tylko wylądować w brązie ale również zaliczyć tylko 1 punkt SR!

Jednak aby dokonać tego wyczynu, chłopaki musieli się bardzo postarać oodczas rozgrywek w trakcie 1 i 2 sezonu rankingowego.

W wywiadzie dla Kotaku Brown powiedział:

Sezon drugi to była harówka. W sezonie pierwszym spadek o 15 rang zajmował z reguły około 15 meczy na rangę. W drugim sezonie potrzeba było około 27 meczy do utraty 2 punktów rankingowych. Zaczynając od rangi 600 zajęło nam sporo czasu aby znacznie spaść. Szczególnie utrudnione było to z czasem trwania sezonu. Jednego dnia mieliśmy nawet godzinne oczekiwanie na graczy.

W wywiadzie dla Kotaku panowie wspomnieli, że grali często po 10 godzin dziennie. Moglibyśmy pomyśleć, że są wariatami jednak jak się okazuje społeczność graczy, którą napotkali podczas rozgrywek podobno wspierała ich działania i pomagała im osiągnąć zamierzony cel.

Z jednej strony gratulujemy, z drugiej natomiast nie wiemy co powiedzieć. Czekamy na Wasze opinie!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody