Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Oskarżony o molestowanie nieletniej pros Overwatch przeprasza

Oskarżony o molestowanie nieletniej pros Overwatch przeprasza

Jonathan ‘DreamKazper’ Sanchez w pierwszym sezonie Overwatch League był zawodnikiem Boston Uprising. Szybko z niej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie nieletniej. Pros teraz przeprasza.

Swego czasu pisaliśmy Wam o skandalu jaki wybuchł w drużynie Boston Uprising. Jeden z ich zawodników DreamKazper został oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej. Jest to poważne przestępstwo i drużyna nie czekając na oficjalne zarzuty prokuratorskie rozstała się z zawodnikiem. Od tego czasu nie było słychać o nim praktycznie nic aż do wczoraj. Postanowił napisać posta na Twitterze i przeprosić.

Wiem, że minęło sporo czasu od kiedy kontaktowałem się z kimkolwiek ale było mi trudno i byłem przerażony aby odezwać się do kogokolwiek. Popełniłem kilka złych decyzji w moim życiu i biorę za nie pełną odpowiedzialność, nie będę się tłumaczył. Chciałbym przeprosić wszystkich, którzy poczuli się dotknięci moim zachowaniem i tych, którzy byli w to zaangażowani.

Od tego momentu odpokutowuję swoje zachowanie i pracuję nad sobą ponieważ chcę być lepszym człowiekiem dla osób w moim otoczeniu.

W swoim poście nie prosi i nie liczy na przebaczenie. Wie, że sam musi popracować nad sobą aby odkręcić sprawy z przeszłości.

Nie mogę zmienić tego co zaszło w przeszłości ale mogę pracować nad sobą dla mojej przyszłości. Wiem, że wielu osobom ciężko będzie mi przebaczyć za moje zachowanie i nie proszę o przebaczenie, ale nigdy nie jest za późno aby okręcić to co zaszło.

Boston Uprising nie ma szczęścia do skandali seksualnych. Wcześniej w tym roku ich właściciel Robert Kraft został oskrażony za nagabywanie do prostytucji.

Jeśli DreamKazper zrozumiał swój błąd i rzeczywiście będzie chciał być lepszym człowiekiem to życzę mu, aby naprawił błędy przeszłości.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody