Oto co otrzymaliśmy podczas Halloweenowej Grozy!

Oto co otrzymaliśmy podczas Halloweenowej Grozy!

Każde wydarzenie w Overwatch dostarcza setek elementów kosmetycznych, nowe tryby i mapy jak również dostarcza setek godzin gry wraz z przyjaciółmi aby zdobyć jak najwięcej skrzyń ze skarbami. Oto co Blizzard przygotował dla nas w tym roku.

Halloweenowa Groza, która wystartowała dzisiejszego wieczoru zadowoli wszystkich, którzy nie mieli okazji zagrać w nią rok temu.

Skórki

Poza dostępnymi skórkami z zeszłego roku w tym otrzymaliśmy kilka kolejnych. Oto, kto je otrzymał

 • Ana Pirat
 • McCree Van Helsing
 • Mei Jiangshi
 • Symmetra Smoczyca
 • Torbjorn Wiking
 • Zaria Lata 80.
 • Zenyatta Kultyatta
 • Żniwiarz Dracula

Poniżej możecie obejrzeć zrzuty ekranu nowych skórek.

Ciekawostką jest również fakt, że Ana i Torbjorn doczekali się skórek z zeszłorocznego komiksu, który Blizzard wydał przy okazji zeszłorocznego Halloween “Junkenstein“.

Rozróba Wieczna Zemsta Złomensteina

Overwatch doczekał się również rozbudowanej rozróby z zeszłego roku. Do niej dołączyła “Wieczna Zemsta Złomensteina. W nowej gracze będą mieli do wyboru kolejnych bohaterów: Torbjorna, Genjiego, Trupia Wdowa oraz Zenyatta. Również w składzie przeciwników pojawi się nowy bohater, którym jest Symmetra w swojej nowej skórce Smok.

W nowym trybie gracze będą musieli przetrwać 12 fal omnickich sługusów Złomensteina przy akompaniamencie jego sprzymierzeńców.

Prezentacje Zagrań

Kolejnym dodatkiem kosmetycznym, który doczekał się aktualizacji są prezentacje zagrań. W zeszłorocznej edycji pojawiły się 3. Natomiast w nowym mamy okazję obejrzeć tylko jedno nowe zagranie.

Emotki

Do zeszłorocznych emotek Any, Winstona oraz Reinhardta w grze znalazły się również emotki Mei oraz Torbjorna.

Halloweenowe Mapy

W poprzednim roku Blizzard uraczył nas zupełnie nowym stylem rozgrywki na mapach. W trakcie trwania wydarzenia mogliśmy zagrać na specjalnie przygotowanej nocnej mapie Hollywood. Tym razem przyjdzie nam zagrać na Eichenwalde nocą!

Ale poza wszystkimi wymienionymi zmianami pamiętajcie, że są jeszcze dziesiątki innych dodatków, które mieliście okazję zobaczyć już w zeszłym roku. Jeśli jesteście ciekawi jakie to elementy kosmetyczne, koniecznie odwiedźcie nasz artykuł z zeszłego roku.

Podoba Wam się tegoroczna Halloweenowa Groza?

Kategoria:Aktualności
Tagi:

Komentarze

 • madnessmilo

  Według mnie jest to najlepszy event, jeśli chodzi o skórki. Symmetra majstersztyk, Zenya rewelacja, najgorsza, lecz trzymająca poziom Zarya.
  Całość zdecydowanie na plus. Szkoda tylko tej Wdowy 😉

  • Okropnie podoba mi się nowa skórka Symmetry. Szkoda tylko, że to Symmetra… 😉

Powiązane artykuły