Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Overwatch 2 – brak bohatera, PvE, nowy PvP, – przecieki od osoby, która potwierdziła zeszłoroczne premiery Overwatch!

Overwatch 2 – brak bohatera, PvE, nowy PvP, – przecieki od osoby, która potwierdziła zeszłoroczne premiery Overwatch!

Robi się coraz ciekawiej na dosłownie dwa tygodnie przed BlizzConem. Metro, osoba prezentująca przecieki na temat Overwatch 2 poprawnie przewidziała zeszłoroczne premiery Overwatch!

Overwatch 2 cały czas pozostaje jako temat spekulacji. Blizzard aż do BlizzCon 2019 nie potwierdzi żadnej nowości, która ma się tam pojawić. Stąd też sporo spekulacji na temat tego co zobaczymy w Overwarch, a co nie. Jeszcze jakiś czas temu Jason Schreier posiadający kontakty w Blizzardzie poinformował na łamach Kotaku, że Overwatch doczeka się drugiej części. Nie wie jednak czy będzie to odrębna gra czy duża aktualizacja.

Dzisiejszej nocy pojawił się kolejny przeciek. Tym razem od użytkownika Metro, który rok temu na chwilę przed BlizzConem potwierdził premierę Ashe jako dawnej znajomej McCree i jej ultimate, którym był BOB. Dzisiaj ponownie jak rok temu prezentuje czego doczeka się Overwatch! A nowości poprzedzone zostaną jak zawsze animacją.

Co Metro mówi o Overwatch 2?

Overwatch ma doczekać się w tym roku dużej aktualizacji PvP oraz PvE. Wszystko poprzedzone zostanie animacją z udziałem Mei, Smugi, Winstona oraz młodego Genjiego, po którym zostanie zaprezentowane nowe logo.

Metro twierdzi również, że zmianie ulegnie system progresji naszego konta, a ten będzie związany ze zmianami funkcjonowania niektórych umiejętności bohaterów. Jednak nie wiadomo czy będą one dotyczyły trybu PvE czy PvP.

Niestety podobnie jak Jason Schreier tak i Metro nie mają informacji czy nowości pojawią się jako odrębna gra czy jako DLC. Ale co ważne, pierwszy raz w historii mamy nie otrzymać nowego bohatera ze względu na to, że deweloperzy chcą wyrobić się ze wszystkim na BlizzCon!

Jako, że niczego z powyższego nie potwierdzono przez samych deweloperów pozostaje to w kwestii spekulacji. Jednak ten gościu rok temu dobrze przewidział premiery Overwatch. A raczej dostał ciekawy cynk z wewnątrz firmy.

Brzmi dobrze?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody