Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Overwatch 2 jest odrębną grą! Szczegóły nowej gry

Overwatch 2 jest odrębną grą! Szczegóły nowej gry

Podczas dzisiejszej ceremonii otwarcia Blizzconu emocjom nie było końca. Po felernym zeszłorocznym Blizzconie Blizzard wraca z nowymi grami, w tym Overwatatch 2. Czym jest „nowa” odsłona naszej ukochanej strzelanki?

Czyżby zapowiedź jednego z bossów trybu PvE?

Overwatch 2 to odrębna gra

To odnowiona, wzbogacona o misje fabularne PvE i nowy tryb PVP ta sama gra. Odnowiony silnik graficzny, niewielkie zmiany w wykonaniu artystycznym oraz pełna kompatybilność wsteczna z pierwszym tytułem to cechy nowej odsłony. Co to oznacza w praktyce? Zachowamy wszystkie nasze elementy kosmetyczne oraz progres z „jedynki” i będziemy mogli posiadając zwykłego Overwatcha grać w multiplayerze z graczami z Overwatch 2.

Nowy system progresji.

Kooperacyjne misje PvE w Overwatch 2

To co nowego zjawi się w grze to system progresji oraz misje kooperacyjne, których pierwowzór poznaliśmy już dzięki Insurekcji.

PEŁNE AKCJI MISJE FABULARNE

Odegraj aktywną rolę w nowym rozdziale sagi Overwatch w serii emocjonujących misji czteroosobowych. Walcz przeciwko Sektorowi Zero, odkryj przyczyny ataków omników i staw czoła rosnącej fali nowych zagrożeń.

WIELOKROTNIE GRYWALNE MISJE BOHATERÓW

Walka o lepsze jutro trwa dalej w misjach bohaterów. Na całym świecie dochodzi do eskalacji kryzysów. Czeka na ciebie cała gama zmiennych scenariuszy z szeregiem różnorodnych i niebezpiecznych wrogów. Awansuj swoich ulubionych bohaterów i odblokuj potężne opcje ich modyfikacji, aby pokonać przeciwności.

NADCIĄGAJĄ NOWE FRAKCJE

To do ciebie i twoich znajomych należy zadanie powstrzymania Sektora Zero, elitarnych sił Szponu oraz innych wrogów Overwatch przed realizacją ich planów. Każda wroga frakcja posiada wyjątkową kombinację jednostek, z ich własnymi strategiami i mocnymi stronami, co stawia przed twoją grupą wyzwanie i zmusza do adaptowania się do sytuacji podczas każdej rozgrywki.

Wraz z nową odsłoną pojawią się nowi bohaterowie!

Sojurn to jeden z bohaterów, który został zapowiedziany w trakcie prezentacji gameplayu z Overwatch 2. Nowa odsłona z pewnością tchnie życie w i tak oddaną już społeczność tytułu, choć można nawet już powoli zacząć mówić serii, skoro otrzymujemy drugą odsłonę.

Nowy Tryb Przepychanka

W Overwatch 2 pojawi się nowy typ symetrycznej mapy, Przepychanka. Drużyny walczą w nim o kontrolę nad robotem, znajdującym się w centralnym miejscu lokacji, a następnie przemieszczają go w kierunku bazy wroga. Każda z drużyn może w dowolnym momencie przejąć robota. Wygrywa ta drużyna, która eskortuje robota najbliżej bazy wroga.

Data premiery nie została ustalona.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody