Overwatch: First Strike anulowane!

Overwatch: First Strike anulowane!

Niespełna godzinę temu na oficjalnym forum Battle.Net ukazała się zła wiadomość dla wszystkich, którzy zamierzali zamówić najnowszą powieść współtworzoną z Dark Horse Comics Overwatch: First Strike. Oficjalnie powieść została anulowana.

Złą wiadomość przekazał Michael Chu, który w ostatnim czasie stał się głównym projektantem fabularnym Overwatch, zastępując Chrisa Metzena, który jakiś czas temu przeszedł na emeryturę. Michael Chu wyjaśnia dlaczego Blizzard postanowił zrezygnować z opowiedzenia historii powstania organizacji Overwatch.

Chciałem Was poinformować, że zdecydowaliśmy się anulować premierę naszej powieści graficznej Overwatch; First Strike. Jesteśmy bardzo wdzięczni zespołom za fantastyczną pracę, którą włożyli w tą powieść ale zdecydowaliśmy, że poprowadzimy wątek fabularny w innym kierunku.

Idea noweli graficznej zaczęła się we wczesnym okresie tworzenia gry celem opowiedzenia historii założycieli Overwatch podczas Kryzysu Omnicznego. Po latach od pierwszych konceptów First Strike zrobiliśmy ogromne postępy w tworzeniu uniwersum i jego historii. Główny wątek fabularny pozostał bez zmian jednak zmieniliśmy i rozbudowaliśmy go na podstawie wydarzeń, które miały miejsce w pierwszych dniach Overwatch.

Teraz pierwsze przygody Gabriela Reyesa, Jacka Morrisona, Any Amari, Reinhardta Wilhelma, Torbjörna Lindholma (i wielu innych!) czekają na lepszy dzień. Ale wiemy, że jest to historia, która Was ekscytuje i która jest dalej w planach do opowiedzenia.

Chciałbym Wam podziękować za entuzjazm, pasję i wsparcie jakim obdarzyliście uniwersum Overwatch. Mamy niezliczone historie w produkcji, w które chcemy się zagłębić jak i samych bohaterów i nie możemy się doczekać możliwością podzielenia się nimi z Wami w ciągu najbliższych miesięcy.

Przyznam się, że jestem zawiedziony. Byłem bardzo podekscytowany możliwością poznania historii powstania organizacji Overwatch jednak będzie mi dane poczekać jeszcze dłużej. Overwatch First Strike miało pojawić się w kwietniu 2017 roku. Teraz wiemy, że na pierwszą historię członków grupy uderzeniowej będziemy musieli poczekać znacznie dłużej. Z pewnością nie jest to dobry tydzień jeśli chodzi o informacje związane z Overwatch.

Kategoria:Aktualności, News

Komentarze

  • Barszczyqq

    Szkoda 🙁

  • Dedpul

    Logiczne skoro na bieżąco rozbudowywują uniwersum

Powiązane artykuły