Overwatch Halloween Terror już wkrótce!

Overwatch Halloween Terror już wkrótce!

Wraz z pojawieniem się wydarzenia olimpijskiego oraz przy okazji jednego z odcinków Developer Update otrzymaliśmy potwierdzenie, że takich eventów w Overwatch będzie znacznie więcej. Dziś wiemy, że najbliższy event to Halloween.

overwatch halloween

Święta Halloween nie trzeba nikomu objaśniać. Jest to jeden z najchuczniej świętowanych wydarzeń w USA. Tradycja ta zaczęła również opanowywać inne kraje w tym również naszą ojczyznę.

Dzisiejszego poranka to co zobaczył jeden z fanów gry zaskoczyło chyba wszystkich. Blizzard ma już od jakiegoś czasu gotowy projekt wydarzenia Halloween. Oficjalna nazwa to Overwatch Halloween Terror. Wydarzenie to będzie dostępne dla wszystkich graczy. Wyjątkowo – póki co, dla graczy posiadających Xbox One, firma z Kalifornii zapewniła 2 Loot Boxy jeśli gracze postanowią pojawić się na wydarzeniu.

overwatch-halloween-content

Świętujcie Halloween z przerażającymi dodatkami dla Waszych bohaterów podczas nowego wydarzenia: Overwatch Halloween Terror.

Powiększ swoją kolekcję odbierając Halloween’owe Loot Boxy, które będą dostępne przez ograniczony czas. Każdy Loot Box będzie zawierał cztery elementy kosmetyczne, zawierające przynajmnniej jeden z Halloween’owych dodatków: skin, spray, highlight intro, emotki, zwycięskie pozy i inne.

Jeśli dobrze się przyjrzycie, na obrazku promocyjnym znajdują się cukierki. A na nich…symbol czaszki, który należy do Sombry! Czy doczekamy się ostatecznie premiery nowej bohaterki czy będzie miała jednak wpływ na wydarzenia w grze bez możliwości kontrolowania jej?

Kategoria:Aktualności, Ważne
Tagi:

Komentarze

  • Anduril

    Sombra , Reaper, Hanzo, widać też część graffiti która jest dostępna dla wszystkich postaci… nie wydaje mi się żeby akurat ów symbol znajdujący się na obrazku promocyjnym oznaczał coś więcej dla samej fabuły. Zapewne jeśli będą jakieś fanty w postaci cukierków to obrazki na nich będą przedstawiały wszystkie grafiki stworzone przez Blizzarda. To będzie czysty event taki jak mieliśmy Olimpijski. Słynne ładowanie ma się podobno zakończyć w dzień Halloween ale stawiam ze nie będzie to miało nic wspólnego z wyczekiwanym przez nas wszystkich eventem 🙂

    Happy Halloween 😉

  • eSeN

    ja myslę że wejdzie nowy sezon a wraz z nim sombra a za jakiś czas event

Powiązane artykuły