Overwatch League z pierwszą drużyną z Europy!

Overwatch League z pierwszą drużyną z Europy!

Overwatch League pojawi się w Europie! Dzisiejsza notka prasowa ujawnia nam kolejne drużyny, które pojawią się w profesjonalnej Lidze Overwatch.

Overwatch League jest to jeden z najważniejszych projektów Blizzarda. To właśnie dzięki niej Overwatch ma wznieść się na wyżyny i stanowić podstawę funkcjonowania esportu w grze. Niedawno informowaliśmy Was o pierwszych 7 drużynach w Overwatch League. Dosłownie pół godziny temu Blizzard ujawnił kolejne drużyny jakie zawitają do ligi.

Pierwszą z nich jest drużyna Cloud9, która będzie gospodarzem Londynu. Cloud9 istnieje od 2012 roku i od tamtej pory jest jednym z liderów w branży esportowej.

„Jesteśmy podekscytowani, że ogromna baza fanów Cloud9 w Europie i Wielkiej Brytanii otrzyma lokalną drużynę, której będzie mogła kibicować”.

JACK ETIENNE, ZAŁOŻYCIEL I PREZES ZARZĄDU CLOUD9

Drugą ogłoszoną drużyną będzie zespół założony przez Stana Kroenke i Josh’a Kroenke. Panowie znani są na całym świecie jako liderzy branży sportowej, właściciele profesjonalnych drużyn, stadionów i globalnych holdingów medialnych. Lokalizacją nowego zespołu będzie Los Angeles.

„Zamierzamy stworzyć w Los Angeles świetny zespół, który zainspiruje zarówno lokalnych fanów, jak i tych z całego świata”.

Macie nadzieję na kolejne drużyny z Europy?

Kategoria:Aktualności, eSport

Komentarze

  • LeoPL

    Mam nadzieję na Fnatic <3

    • siomer

      fnatic nie ma niestety teamu. Londyn póki co zajęty ale może inna lokalizacja będzie ok jeśli stać ich na slota.

Powiązane artykuły