Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Overwatch na Nintendo Switch w październiku! – Kotaku potwierdza

Overwatch na Nintendo Switch w październiku! – Kotaku potwierdza

Coraz więcej źródeł potwierdza wycieki informacji, o których Was wcześniej informowaliśmy. Overwatch pojawi się na Nintendo Switch.

Jeff Kaplan jakiś czas temu poinformował, że pod koniec lata czeka nas spore ogłoszenie, które spodoba się wielu osobom. Tym ogłoszeniem najwyraźniej jest port Overwatch na Nintendo Switch, który ma pojawić się dokładnie 18 października tego roku.

Serwis Kotaku postanowił sprawdzić swoje źródła i porównać je z innymi, które udostępniane są przez kolejnych dostawców. Dzisiejszej nocy (około północy) odbędzie się Nintendo Direct, podczas którego włodarze konsoli mają ujawnić premierę Overwatch na Nintendo Switch.

Będzie to całkiem spora gratka dla posiadaczy tej konsoli ale żadna praktycznie dobra wiadomość dla dotychczasowych graczy konsolowych i PCtowych. Ci, a ja wraz z nimi liczyliśmy na zupełnie innego rodzaju ogłoszenie. I jakkolwiek dobrze brzmi kolejny port, tak znowu, nawet gdybym posiadał Nintendo Switch to nie przeniosę progresu poziomów z konta Switcha na PC i na odwrót.

Ktoś z Was będzie grał na Nintendo Switch w Overka?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody