Overwatch oficjalnie w aplikacji Battle.Net

Overwatch oficjalnie w aplikacji Battle.Net

Rozpoczynający się dziś konwent GamesCom 2015 w Kolonii przynosi kolejne nowości w Overwatch. Najnowszy build aplikacji Battle.Net wprowadził do listy obsługiwanych gier Overwatch.

Wczorajszego dnia Blizzard ujawnił kolejnego bohatera – Lucio, oraz nowe areny bitewne, o których pisaliśmy tutaj. Jednak poza tym dużym ogłoszeniem zaktualizowano również aplikację Battle.Net, w której pojawiła się gra Overwatch. Zmieniono główną grafikę, która wyświetla się w panelu Battle.Net w stosunku do poprzedniego ogłoszenia z kwietnia tego roku (więcej informacji o Overwatch w polskim kliencie). Teraz przedstawia Tracer z wymierzonymi w nas pistoletami pulsacyjnymi. Poniżej grafika przedstawiająca grę w kliencie.

Overwatch-battlenet

Z informacji w sieci wynika, że większość graczy powinna już widzieć grę w swoich klientach. Można też wnioskować, że wkrótce Blizzard udostępni grę do pobrania, a co za tym idzie beta jest coraz bliżej niż nam się wydaje.

Aktualizacja

Lylirra w wątku poświęconym pojawieniu się ikony Overwatch w kliencie Battle.Net na łamach serwisu Reddit zdementowała plotki o wcześniejszych beta testach i zaleciła fanom aby powstrzymali się od uwag i spekulacji. Oto co przekazała:

Dla zachowania przejrzystości – dlatego, że wszyscy jesteśmy żołnierzami przyjaciółmi – postanowiliśmy dodać Overwatch do aplikacji Battle.Net w tym tygodniu aby gracze, którzy nie są zaznajomieni z grą mogli dowiedzieć się o niej trochę więcej oraz aby byli na bieżąco z nowościami. Aczkolwiek jest to też ważne ze względu na fakt, że zbliżamy się do bety, cały czas mamy do wykonania sporo pracy zanim udostępnimy grę publice do testów.

Większość graczy powinna zobaczyć jedynie ekran startowy, który wygląda następująco. Aby była jasność, beta testy się nie rozpoczęły, a gracze, którzy widzą odmienny widok ekranu startowego nie mają zapewnionego udziału w beta testach. Ci gracze wykorzystali konkretną komendę do wywołania ekranu startowego Overwatch (którego oczywiście rozwiązania nie rekomendujemy) lub natrafili na bug w trakcie otwierania aplikacji w trybie offline (który teraz staramy się naprawić).

Mam nadzieję, że to rozjaśniło trochę sytuację.

*Cały czas celujemy ze startem beta testów na jesieni tego roku. Jeśli się nie zapisałeś do beta testów możesz to zrobić w tym miejscu.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody