Overwatch Open Cup Series #5 – rozpoczynamy współpracę z ESL

Overwatch Open Cup Series #5 – rozpoczynamy współpracę z ESL

Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy turniej kwalifikacyjny do Overwatch Open Cup Series #5. W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy również współpracę z ESL.

PLAY_FOR_FUN_OV_1120x584

Zaczniemy od tematu współpracy. Jako najstarszy serwis Overwatch w Polsce czujemy się zobowiązani do rozwijania polskiej sceny gry. W tym celu negocjujemy i nawiązujemy aktualnie współpracę z różnymi organizacjami, aby wspomóc Wam łączenie się w drużyny i rozpoczęcie walki o fejm i kupę kasy! Od dnia dzisiejszego oficjalnie możemy ogłosić, że rozpoczęliśmy współpracę z organizacją ESL. Specjalnie dla Was będziemy przeprowadzali podsumowania turniejów oraz tworzyli highlighty meczów finałowych.

Mamy nadzieję, że wspólnie z nami stworzycie stabilną i rozwijającą się scenę Overwatch. A jest o co walczyć.

Overwatch Open Cup Series #5 jako pierwszy turniej września zapewni dwóch finałowym drużynom udział w finałach miesiąca, w których do wygrania będzie aż 1200 zł, koszulki oraz konta ESL Premium.

Jak zagrać w turnieju ESL?

Aby wziąć udział w turnieju wystarczy, że odwiedzicie ten adres. Po zapisaniu się do turnieju pamiętajcie aby pojawić się o 18:30 na check-in turniejowy. Rozgrywki rozpoczną się w formule bo1 o godzinie 19:00. Finały odbywać się będą w formule bo3.

Jeżeli szukacie zawodników koniecznie odwiedźcie nasz Discord gdzie poznacie innych graczy chętnych do łączenia się w teamy. Część z Was zapewne oglądała nasze zmagania w Overwatch Tour – drużyna grała tak naprawdę 3 razy razem w turniejowym składzia, a udało nam się wygrać! Dlatego trenujcie również w turniejach swój skill. Zbierzcie się z kolegami i grajcie regularnie – nawet niepełne składy podnoszą skill 🙂

Kategoria:eSport

Komentarze

Powiązane artykuły